Zipp Parco po wymiane paska napędowego

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    kamil8241
    Użytkownik

Witam ! Mam takie pytanie czy to normalne że skuter ma już przejechane na nowym pasku 200 km i ciągle idzie 55 km/h ? Wiem że pasek powinien się ułożyć ale ile to może trwać ? Wydaje mi się jak by się nie wkręcał na maksymalne obroty … Na starym pasku 75-80 km/h wyciągał …

kamil8241
    Użytkownik

A zapomniałem dodać iż kupiłem pasek Gates 669×18.1×30 44 zł skuter jest na 10″ kołach tak więc taki pasek powinien być ok …

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Nieaktywny

Patrzałeś jakie oznaczenia miał stary?, mi się wydaje że zły pasek włożyłeś lub rolki do wymiany

Anonim
    Nieaktywny

Pasek powinien mieć oznaczenia 669 18 30. Nie wiem jak z paskami Gates – nie znam firmy, ale w paskach Bando, Dayco nie ma czegoś takiego jak „układanie się paska” – owszem po jakimś czasie pasek bardziej „wyrobi się” – boki, ale nie nowy pasek nie pogarsza osiągów. A to dlatego, że te paski boki mają już ścięte pod odpowiednim kątem.
    Są też paski „kwadratowe” – np. paski WM Motor. Wtedy taki pasek potrzebuje dużo czasu, aby boki ścięły się pod właściwym kątem.

kamil8241
    Użytkownik

Nie no pasek jest dobrej firmy ma już scięte rogi i jest wzmacniany. Ze starego paska zostały sprzężmy także to nie możliwe żeby cokolwiek odczytać 😡 Ale czy jest aż taka duża różnica pomiędzy 18.1 a 18.0 ? Nie wiem może pasek odwrócić ma to jakieś znaczenie ? Rolki raczej są ok nie są nałamane i są jeszcze białe chyba że trzeba do paska 18.1 inne rolki no nie wiem ….

kamil8241
    Użytkownik

Zmieniałem również przeciwtalerz wariatora bo stary się pokrzywił Wariator mam stockowy tak więc dokupiłem na allegro ten przeciwtalerz

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button