Zipp Parco nie gaśnie.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #167254 Reply
    kamil8241
    Użytkownik
    • 6
    • 19Postów:

Witam. Mam taki problem iż nie mogę zgasić skutera stacyjką nie reaguje na wyjęcie kluczyka czy pozycje OFF. Mogę go zgasić nóżką bocznią.
    Od czego zacząć proszę o pomoc 😉

#167256 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 788Postów:

To chyba logiczne – od sprawdzenia kabli przy stacyjce jak i samej stacyjki. Miernik w dłoń i do roboty.

#167259 Reply
    kamil8241
    Użytkownik
    • 6
    • 19Postów:

Ok jutro się miernikiem pobawię dodam jeszcze że bez kluczyka odpala bez problemowo ze startera :(. Chyba biało-czarny kabel jest od gaszenia no nie ? bo mam taki i przy module i stacyjce.Często się psują stacyjki przy skuterach ? Jakiś prąd powinien być na tym kablu jak się będzie gasić skuter bo czytałem gdzieś że to jest jakieś zwarcie masy czy coś takiego …

#167266 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 484Postów:

bez kluczyka odpala ci skuter a ty sie zastanawiasz co masz uszkodzone?
    stacyjke masz uszkodzoną.

#167273 Reply
    kamil8241
    Użytkownik
    • 6
    • 19Postów:

jak najlepiej sprawdzić stacyjkę? bo jakoś nie chce mi się wierzyć żeby tak od niczego stacyjka poszła skuter jest wręcz prawie na dotarciu 2000 km 2 lata ma i już by stacyjka poszła ?

#167286 Reply
    Deep_Nothingness
    Użytkownik
    • 9
    • 538Postów:

Proste, jeżeli jesteś w stanie odpalić skuter zarówno z podłączoną jak i odłączoną kostką od stacyjki (bez kluczyka oczywiście), to znaczy, że ta padła. Zaś główny powód psucia się nowych części to MADE IN CHINA.

#167344 Reply
    kamil8241
    Użytkownik
    • 6
    • 19Postów:

Okazał nie naderwany kabel przy stacyjce nie potrzebnie rozbierałem całą stacyjkę ale wszystko już działa 😀

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Zipp Parco nie gaśnie.
Twoje informacje:

Back to top button