ZIPP PARCO - blokady które sam mogę zdjąć...

Witam Wszystkich,

OD kilku dni jestem posiadaczem tego cuda chińskiej techniki :)
Jako jeszcze laik (pomału nauczę się wszystkiego) prośba do Was, większych znawców... pls o info gdzie i jakie blokady mogę zdjąć sam bez nakładów finansowych (na razie)... także prośba o dokładny opis, może jakieś foto gdzie są blokady w Parco których mogę się pozbyć.

Z góry wielkie dzięki
i oczywiście Wesołych Świąt!!!

możesz zdjąć z filtra powietrza i wariatora

Filtra powietrza kojaże... jakaś zwężka... a z wariatora... gdzie i jak to wygląda, jak zdjąć...

z wariatora to trzeba wyciągnąć tuleję która znajduje się pod paskiem napędowym.

Wariator znajduje sie pod ta pokrywą gdzie masz kopke musisz ją odkręcić gdy ją ściągniesz zobaczysz sprzęgło(z prawej srony) i wariator (z lewej strony) musisz pomęczyć sie troche z przeciwtalerzem bo trzeba go w jakiś sposób odkręcić(zablokować czymś żeby sie nie krecił i odkrecić śrube) potem bd miał dostem do wariatora który mozesz sb zsunąć(uważaj na rolki które mogą ci sie porozsypywać) nie pamietam dokładnie gdzie jest ta podkładka której musisz sie pozbyć,ale jak bd wyciągał wario to pewnie gdzieś zobaczysz na tej śrubie* i wyciągniesz i złożysz wszytko tak jak było tylko bez podkładki. powodzenia