Zipp Parco – blokady a gwarancja.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Zipp Parco – blokady a gwarancja.

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kozzak90 kozzak90 5 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kozzak90
    kozzak90
    Użytkownik

Witam to mój pierwszy wpis wiec proszę o brak nagan 😛
    Zakupiłem owy skuter i jak wiadomo nastąpiło znużenie prędkością 40 k/h i tu rodzi się me pytanie: czy są blokady które można zdjąć zachowując 2 letnia gwarancje ? , a jeśli tak to jakie one są ?

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Jedynie firma Kymco zdejmuje blokady w swoich autoryzowanych serwisach bez utraty gwarancji, nawet zakładają większe cylindry, oczywiście dedykowane dla Kymco, a nie jakieś chińskie tanie zestawy.

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

kozzak90
    Użytkownik

skuter kopiłem w scooterlandzie na modlińskiej czy ich serwis można określić mianem autoryzowanego ?

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
    Zdjęcie profilowe matys187
    matys187
    Użytkownik

Mógłbyś się pobawić jedynie w takie, które może później założyć. Np : kabelek idzie do przekładni. Liczy ilość obrotów i odcina ci prędkość. Znajdź sobie go i odepnij na kostce, jeżeli masz taką możliwość.

Jeśli chcesz coś zrobić dobrze, zrób to sam !
    Zdjęcie profilowe ziom_sony
    ziom_sony
    Użytkownik

Podocieraj jeszcze troche jak dopiero co go kupiłeś, zdejmij po min. 500 km. Ja docierałem 2000 km swojego.

Tak jak kolega wyżej napisał kabelek spod przekładni odepnij, zeby to ładnie zrobić zdejmij sobie siedzisko, boczny plastik spod siedziska i będziesz miał puszkę równolegle jak amortyzator,koło baku paliwa, zresztą znajdziesz po kabelku.

Zapraszam do galerii moich fotek !
    kozzak90
    Użytkownik

rady zastosuje, a czy docieranie 42 k/h jest ok ? nie zastoi się na owej prędkości i później będzie gorzej przyspieszał czy coś ?

Zdjęcie profilowe ziom_sony
    ziom_sony
    Użytkownik

ja przy docieraniu nie poświęcałem wiekszej wagi predkosci,na poczatku jezdziłem wolno, ale pozniej na 3/4 gazu

Zapraszam do galerii moich fotek !
    kozzak90
    Użytkownik

poczytalem poczytalem i producent zaleca do 1000 km jezdzic nie przekraczajac 40 pozniej jedynie aby nie ciagle na pelnym gazie 😀

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie