Zipp Parco - blokady a gwarancja.

Witam to mój pierwszy wpis wiec proszę o brak nagan :P
Zakupiłem owy skuter i jak wiadomo nastąpiło znużenie prędkością 40 k/h i tu rodzi się me pytanie: czy są blokady które można zdjąć zachowując 2 letnia gwarancje ? , a jeśli tak to jakie one są ?

Jedynie firma Kymco zdejmuje blokady w swoich autoryzowanych serwisach bez utraty gwarancji, nawet zakładają większe cylindry, oczywiście dedykowane dla Kymco, a nie jakieś chińskie tanie zestawy.

skuter kopiłem w scooterlandzie na modlińskiej czy ich serwis można określić mianem autoryzowanego ?

Mógłbyś się pobawić jedynie w takie, które może później założyć. Np : kabelek idzie do przekładni. Liczy ilość obrotów i odcina ci prędkość. Znajdź sobie go i odepnij na kostce, jeżeli masz taką możliwość.

Podocieraj jeszcze troche jak dopiero co go kupiłeś, zdejmij po min. 500 km. Ja docierałem 2000 km swojego.

Tak jak kolega wyżej napisał kabelek spod przekładni odepnij, zeby to ładnie zrobić zdejmij sobie siedzisko, boczny plastik spod siedziska i będziesz miał puszkę równolegle jak amortyzator,koło baku paliwa, zresztą znajdziesz po kabelku.

rady zastosuje, a czy docieranie 42 k/h jest ok ? nie zastoi się na owej prędkości i później będzie gorzej przyspieszał czy coś ?

ja przy docieraniu nie poświęcałem wiekszej wagi predkosci,na poczatku jezdziłem wolno, ale pozniej na 3/4 gazu

poczytalem poczytalem i producent zaleca do 1000 km jezdzic nie przekraczajac 40 pozniej jedynie aby nie ciagle na pelnym gazie :D