Zipp otis 2t słaby na starcie

Witam jestem posiadaczem zipp otis 2t. Mam go już 2 sezon i mam pewien problem otóż skuter nie ma mocy przy starcie wrecz trzeba sie odpychać nogami zeby ruszył
Rolki 4g
Sprezynki sprzegła czerwone 30%
Cylinder 70 ccm
Proszę o w miare szybką odpowiedz :smile:

a miałem takie objawy jak przesadziłem z wielkością dyszy w gaźniku - zalewany był przy starcie

Wiesz co chodzi mi o to ze rusza na bardzo niskich obrotach mimo lekkich rolek i czerwonych sprężyn i nwm co z zrobić zeby startował na wyższych obrotach :wink:

widocznie to że sprezyny są czerwone nie oznacza że są twarde. są gównianie - tyle że czerwone

Aa wiesz czemu dzieje sie tak ze przy starcie obroty sa bardzo małe potem przy 20 km/h strasznie wzrastają i przy 40/45km/h znów maleją i potem juz wchodzi na wyskie obroty?

zła regulacja + słabnący cylinder i masz taki stan

Słabnacy cylinder po 200 km? Od zmiany Raczej wądpie a co do regulacji napedu jaki zestaw proponujesz?

nie podejmuje się dyskutować o tym co sądzisz. Moge rozmawiać o tym co jest.
Zestaw proponuje porządny, określony ze sklepu gdzie masz jasno napisane które są jakie a nie że to “sportowe” albo “tuningowe”. Sprężynki motoforce czy malossi kosztują kosztują kilkanaście zł i mało komu są potrzebne inne niż miękkie lub najcześciej - średnie