Zipp Neken czy Zipp Pro 2011 ?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #138563
    Łukasz Witczak
    Użytkownik
    • 5
    • 34Postów:

    Mam do wyboru zippa nekena za 2200 do negocjacji i pro 50 za 3000 do negocjacji. Gdybym kupił nekena zwiększyłbym pojemność i ogólnie wzmocnił jego osiągi, a w zippie pro niestety nie dało by rady z względu na wysoki jak na mój budżet. Moje pytanie brzmi: Którego polecicie mi dość dużej osobie (190cm)? Przedstawcie ich wady i zalety. Mogą być inne propozycje, najlepiej z linkami do konkretnych ofert. W gre wchodzą tylko dość oszczędne motorki. Z góry dzięki za pomoc 🙂

    #138564
    rabster
    Użytkownik
    • 0
    • 41Postów:

    Nie polecałbym ci zippa

    #138566
    rabster
    Użytkownik
    • 0
    • 41Postów:

    Polecam ci barton fighter . Wiem że jest to chiński ale to jest naprawde dobra firma.
    http://www.barton-motors.pl/p,s,oferta,s2,fighter.html
    Jak znajdziesz dobrą oferte to za 3 tys. kupisz

    #138567
    rabster
    Użytkownik
    • 0
    • 41Postów:

    Lub z junaka tez sa fajne motory http://www.junak.com.pl/

    #138568
    Łukasz Witczak
    Użytkownik
    • 5
    • 34Postów:

    ale niestety nie ma ofert w moim regionie, bo mieszkam na kujawach, niedaleko Radziejowa i niestety nie ma tu nic ciekawego….

    #138569
    Łukasz Witczak
    Użytkownik
    • 5
    • 34Postów:

    rabster napisał:

    Nie polecałbym ci zippa

    Dlaczego?

    #138571
    rabster
    Użytkownik
    • 0
    • 41Postów:

    Nie wiem ja mam takie zdanie to też zależy od jakiego dilera kupisz. Ja np. kupiłem barton firefox mam przejechane 2500 km i jest bardzo dobry. http://www.youtube.com/watch?v=V4u_9nvjaaY
    A np. polecam ci też kymco.

    #138572
    rabster
    Użytkownik
    • 0
    • 41Postów:

    A ten motorower musi mieć wygląd jak motor czy może mieć inny wygląd.??

    #138573
    rabster
    Użytkownik
    • 0
    • 41Postów:
    #138574
    Łukasz Witczak
    Użytkownik
    • 5
    • 34Postów:

    wygląd to sprawa drugorzędna, ale preferowałbym coś takiego jak zipp neken.
    Yamaha fakt fajna i wgl, ale odpada bo ma cholernie duże spalanie…. Potrzebuje czegoś oszczędnego bo będe nim jeździł do szkoły więc coś do 3 litrów max.

    #138578
    rabster
    Użytkownik
    • 0
    • 41Postów:

    Nie wiem podoba mi sie tez np. Romet Zetka 50 lub Romet c1 trial city wybieraj. Romet c1 trial city ma małe spalanie bo nie jest cieżki

    #138579
    Łukasz Witczak
    Użytkownik
    • 5
    • 34Postów:

    ale nie jest dużo większy od mojego poprzedniego pojazdu (coliberka)….. Zetka i neken to bardzo podobne motorki, róznica jest tylko w ułożeniu silnika, do nekena są tańsze częsci tuningowe

    #138581
    rabster
    Użytkownik
    • 0
    • 41Postów:

    No tak ale wydaje mi sie ze o wiele lepszy od niego bedzie romet zetka, lub junak 901 . Szczerze wybieraj co chcesz bo wszystkie chinole takie same praktycznie

    #138583
    Łukasz Witczak
    Użytkownik
    • 5
    • 34Postów:
    #138584
    Łukasz Witczak
    Użytkownik
    • 5
    • 34Postów:

    na junaka poluje od dłuższego czasu, ale nic nie ma u mnie w okolicy…

    #138585
    Łukasz Witczak
    Użytkownik
    • 5
    • 34Postów:

    Wielkie dzięki za pomoc. 🙂

    #138586
    rabster
    Użytkownik
    • 0
    • 41Postów:

    Wydaje mi sie ze nie ma szans bedzie ci spalac od 3 do 4 l. markowe tyle spalaja okolo

    #138587
    rabster
    Użytkownik
    • 0
    • 41Postów:

    Ale jak kupisz chinola i bedziesz szanowal to bedziesz mial dobry ja kupilem skuter 2t wszyscy mi mowili ze bedzie spalal 3-4 l poniewaz ma duzo mocy jak na 2t a spala mi 2,3-2,5 l na 100km poniewaz to tez zalezy jak manetka gazu dajesz jak przyciskniesz mocno to ci spali

    #138588
    Łukasz Witczak
    Użytkownik
    • 5
    • 34Postów:

    czyli troche dupa….

    #138604
    rabster
    Użytkownik
    • 0
    • 41Postów:

    No to wybieraj co chcesz.Chociaż Romet Zetka podobno jest coś lepszy bo ma silnik z cylindrem pionowo a inne poziomo . Tutaj przeczytaj
    http://www.skuterowo.com/forums/topic/silniki-pionowe-a-poziome

    #138617
    matol1798
    Użytkownik
    • 27
    • 750Postów:

    To już lepiej kup Routera WS 50. Do silników z pionowym cylindrem jest mniej części , a o tuningu już nie wspomnę. A WS’a kupisz nowego za 2500 zł i masz jeszcze 500 zł na tuning . Nie warto o nim pomyśleć ? Ja jestem z Bydgoszczy , więc też z Kujawsko-Pomorskiego i wiem , że u nas w okolicy jest dużo tych Routerów. Możesz takiego dostać w marketach Tesco i Carrefour , lub w każdym salonie Rometa. Pozdrawiam 🙂

    #138681
    Łukasz Witczak
    Użytkownik
    • 5
    • 34Postów:

    mam dobrą okazję, ten zipp neken co znalazłem jest za 2200 w stanie bardzo dobrym, z przebiegiem 3,5 tys km to raczej to samo co ws 50, więc chyba go kupie i przerobie na 80, co wy na to?

    #138684
    rabster
    Użytkownik
    • 0
    • 41Postów:

    To kupuj i pisz jak działa 😀

    #138685
    Łukasz Witczak
    Użytkownik
    • 5
    • 34Postów:

    #138768
    matol1798
    Użytkownik
    • 27
    • 750Postów:

    Łukasz Witc… napisał:

    mam dobrą okazję, ten zipp neken co znalazłem jest za 2200 w stanie bardzo dobrym, z przebiegiem 3,5 tys km to raczej to samo co ws 50, więc chyba go kupie i przerobie na 80, co wy na to?

    Tak to jest to samo. Tylko powiedz mi dlaczego pchasz się w używane chińczyki , jak w tej samej cenie możesz dostać nowego Routera , który jakością nie odbiega od Nekena , a nawet ośmieliłbym się powiedzieć , że jest lepszy jakościowo. Moim zdaniem nowy WS będzie lepszy od używanego Nekena. A 3500 km , to jest jak na tego Zippa całkiem spory przebieg. Na YT był filmik o gościu , któremu pękła rama po 8000 km. Ja bym jeszcze raz przemyślał swoją decyzję. Pozdrawiam 🙂

    #139068
    Łukasz Witczak
    Użytkownik
    • 5
    • 34Postów:

    u mnie w miejscowości znalazłem ws50 za 2999 i nekena za 3100 ale myśle że jeszcze troche ze sprzedawcą utarguje bo to sprzę z tamtego sezonu:P Znalazłem też zippa pro używanego za 3000 do negocjacji i co wy byście wybrali? Co jest wyższe, większe? Proszę o szybką odpowiedź bo mam czas do jutra na podjęcie decyzji….

    #139104
    Łukasz Witczak
    Użytkownik
    • 5
    • 34Postów:
    #139119
    matol1798
    Użytkownik
    • 27
    • 750Postów:

    Przejdź się do najbliższego Tesco bądź Carrefoura i zobacz tam WS’y , bo na pewno będą tańsze.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button