Zipp Gp500 4T - wymiana tłumika

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Mrix0n
    Użytkownik

Witam, piszę ponieważ będę w najbliższym czasie przerabiał silnik na 80ccm. Piszę z zapytaniem o tłumik – jaki polecacie itp. Nie chce zbytnio niszczyć/katować. Jaka jest wasza opinia na temat tłumika przelotowego? Jeśli jesteś na NIE to jaki polecasz? Zależy mi żeby skuter wyróżniał się z tłumu jeśli nie wyglądem to choćby nawet głosem.

torosel
    Użytkownik

No jeśli chcesz się wyróżniać to zdecydowanie przelotowy zwłaszcza że to będzie 80ccm na allegro chodzą takie po ok 150zł ale efekt jest zadowalający masz tu linka http://www.youtube.com/watch?v=LKVyRLyhLCg

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Mrix0n
    Użytkownik

Aha, okej. A wiesz o przelotowych słyszałem/czytałem dużo złych opini, jakie jest twoje zdanie? Na pewno jest „bezpieczny” – chodzi o to żebym sobie po prostu nie pogorszył sytuacji bo jak mam później mieć problemy z naprawami to ja dziękuję i wolę zostać przy obecnym – standardowych.

torosel
    Użytkownik

No ja też słyszałem że źle wpływają ale dokładnie nie wiem no ale mój kumpel ma i jakoś wszystko chodzi no ale niech wypowie się też ktoś inny.
    Pozdrawiam.

Mrix0n
    Użytkownik

Okej, dzięki wielkie 😉
    Poczekam jeszcze na kogoś bo jednak nie chce potem wydawać kasy w naprawy.

Quantumek
    Użytkownik

Nie wymieniaj bo to nic Ci nie da. Co najwyzej to będzie ryczał jak koń i policja zabierze Ci dowód. A w osiągach ani km/h Ci nie przybędzie

Deep_Nothingness
    Użytkownik

torosel napisał:

No jeśli chcesz się wyróżniać to zdecydowanie przelotowy zwłaszcza że to będzie 80ccm na allegro chodzą takie po ok 150zł ale efekt jest zadowalający masz tu linka http://www.youtube.com/watch?v=LKVyRLyhLCg

Mam identyczny i nie polecam. Na wolnych obrotach jest fajny, coś ala chopper. Ale na wysokich wyje głośniej jak żużlówka.

Kristop
    Uczestnik

Przelot najlepszy w biegówkach, wtedy fajnie buczy, a nie ryczy jak odkurzacz;)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button