Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    zippgp
    Użytkownik

Witam serdecznie poszukuje osłony lampy przedniej do skutera marki Zipp Gp500 4T rok 2016.https://olx-ring11.akamaized.net/images_tablicapl/413396965_7_644x461_zipp-quantum-gp-500-50ccm-4t-raty-0-dowoz-.jpg SZUKAŁEM niemal wszędzie i bezskutecznie bardzo prosze o kontakt osoby które mogą pomuc pod adres majewski19820901@gmail.com

Wombat
    Moderator

mi załatwiał gość z allegro naprawskuter_pl.
    w najgorszym razie zmień czasze z lampą na taką z innego modelu – pasują zamiennie z quantum 2T, junaka 607,608, falcona, benzera barneta i podobnych..inca.. itd

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.
    zippgp
    Użytkownik

dzieki kolego za podpowiedż ale mi bardziej zależy na orginalności.niechcia bym zmieniać wyglądu ale jak nieznajde to niebęde miał wyboru.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.