ZIPP czy Mondial? a może bassa?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? ZIPP czy Mondial? a może bassa?

Tagi: , ,

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez  gonzomg 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Damianeq
    Użytkownik

Witam,

Chciałbym kupić skuter mam 3 opcje:

Romet Bassa – nowy
    ZIPP QUANTUM 2t rocznik 2005 przebieg 6000km stan bdb
    lub MONDIAL50 (taki http://otomoto.pl/mondial-rz-mondial-okazja-kola-12-alumin-M3421656.html) – nowy

Mam 180cm wzrostu i wagi niespełna 100 chciałbym nim jeździć po mieście, to będzie mój pierwszy skuter, możecie mi coś doradzić?

Zdjęcie profilowe monek100
    monek100
    Użytkownik

ja bym brał tego mondiala. Przynajmniej jakoś wygląda w porównaniu do bassy 😀

______________________________________________________________________________________
    Komar 2352 – 1979r
    Peugeot XR6 2007r
    Simson S51 – 1988r

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Damianeq
    Użytkownik

i pozostałe 2 są większe od bassy większe koła i kanapa…

Zdjęcie profilowe ziom_sony
    ziom_sony
    Użytkownik

Na bassie będzie ci ciasno (ma podobne wymiary/rozmiary co moj zipp) mam 185 cm wzrostu i jest ciężko 😀 są momenty że kierownicą mogę kolanami sterować :DD

Zapraszam do galerii moich fotek !

Damianeq
    Użytkownik

ok ktoś się jeszcze wypowie?

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Na Twoim miejscu wziąłbym tego Mondiala, nie ufam 8-letnim chińczykom, a Bassa jest strasznie mała.

Damianeq
    Użytkownik

ale z tym Mondialem mam problem, bo nowy mi oferują za 2 tys. firma PitasMoto z Bema 37a, 86-300 Grudziadz tyle że płatność z góry a ja nie bardzo jestem przekonany do takiego rozwiązania.

Co mi możecie polecić jak zweryfikować firmę?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

najlepiej zweryfikować organoleptycznie bądź płatność przy odbiorze, inaczej bym nie ryzykował.

Damianeq
    Użytkownik

Nie ma opcji za pobraniem, czyli co jedynie pozostaje mi dojechać i odebrać skuter osobiście?

Zdjęcie profilowe nqt
    nqt
    Użytkownik

Też jestem świeży skuterowcem ale odradzałbym Ci takie maleństwo jak Bassa. Będziesz śmiesznie wyglądał i nie będzie Ci zbyt wygodnie. Nie wiem jaką kwotą dysponujesz, mnie udało się w kwietniu kupić zippa quantum r za 3300, rocznik 2012, nowy. Jak do tej pory jestem zadowolony, jest wygodny. Mam 182 cm wzrostu i jestem trochę od Ciebie lżejszy, 80kg. I jeszcze jedno na 8-letniego chińczyka też bym się nie porywał.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie