Zipp Basic G2 problem z blokadami

Wysłany: Dzisiaj 16:21 Zipp Basic G2 problem z blokadami #112154
Witam. Mam problem ze zlokalizowaniem blokad. Wyciągnąłem jedynie rurke z filtra powietrza. Panowie na przeglądzie powiedzieli, że blokady są jeszcze w gaźniku i na wariatorze (40zł ściągniecie blokad). Dzisiaj odkręciłem wariator a tam żadnego dystansu nie ma. Pod dekielkiem gaźnika też brak złotej śrubki. Nie ma różowego kabelka. Skuter wyciąga tylko nie całe 50km/h. Gdzie i jakie moga byc jeszcze blokady?
I jeszcze jedna sprawa, po przykreceniu wariatora coś "dzwoni" tak jakby były jakies luzne części.
Pomoże ktoś?

Pewnie moduł zablokowany a kabelka wcale nie musi być. W takim wypadku trzeba wymienić moduł

Mój toros f16 też to typ G2. Ja miałem blokady u siebie z prawej strony plastików tam gdzie masz bagnet na olej silnikowy, to na samej górze przy plastikach górnych miałem gumowy woreczek. W tym gumowym woreczku jest kabelek zielono-czarny w folii zgrzanej. Rozłącz ten kabelek z folii i gitara. I poleci ci 70km/h

izdebski12 odkręciłem ten czujnik do którego szedł ten kabelek, leciał z biedą 60km/h. Uciąłem kawałek plastiku na dekielku gaźnika na równo z krawędzią i teraz mam problem. Przyśpieszenie bardzo spadło, nie leci więcej niż 40km/h :/

lucasg55 napisał:

izdebski12 odkręciłem ten czujnik do którego szedł ten kabelek, leciał z biedą 60km/h. Uciąłem kawałek plastiku na dekielku gaźnika na równo z krawędzią i teraz mam problem. Przyśpieszenie bardzo spadło, nie leci więcej niż 40km/h :/

Co Ty ucinałeś ? Czarny dekielek gaźnika ? Po jaką cholerę ? Najlepiej zrób zdjęcie i wrzuć tutaj tego co uciąłeś.

uciąłem tak jak tu pokazane http://img398.imageshack.us/img398/6630/mambranary2.jpg

tak się składa że brat ma zipp basic g2 i ostatnio mu odblokowałem

no to po kolei
dysza 98 naraku
usunięta rurka z filtra powietrza
usunięta ta rurka prowadząca do filtra powietrza, a dopalanie nie potrzebne
skrócona sprężyna na gaźniku
skrócony plastik na dekielku gaźnika
przecięty niebiesko biały kabel od blokady na module

i jak dobrze idzie to rozbuja się do 80 km/h
normalnie 75

ale ma słabe przyśpieszenie i myślę co zrobić, chyba kupię lepszy wariator