Zipp Basic - mała prędkość.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Zipp Basic - mała prędkość.

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Wojtek Wąż 6 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #168585 Odpowiedź

Wojtek Wąż
    Użytkownik

Witam, pisałem już tutaj kilka tygodni temu o moim problemie. Poradzono bym sprawdził zawory i tak zrobiłem. Ustawiłem je na szczelinomierzu 0,05mm. Dodatkowo wymieniłem membranę bo poprzednia miała dziurę oraz kupiłem nową gąbkę do filtra powietrza. Mimo tego skuter osiąga prędkość zaledwie 45km/h (miesiąc temu było 75km/h). Próbowałem ustawiać iglicę w różny sposób – Gdy jest ona ustawiona najwyżej jak się da jest bardzo dobre przyspieszenie jednak gdy dam cały gaz bardzo muli więc muszę trzymać gaz do połowy i wtedy wyciąga 45km/h, gdy ustawiłem najniżej to całkowity dramat, po środku nie muli ale nie ma przyspieszenia i po długim czasie osiąga 45km/h. Nie mam bladego pojęcia co zrobić…Dzięki za odpowiedzi

#168586 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to szukaj przyczyn głębiej – starte rolki wariatora, zużyty pasek aż do pomiaru kompresji i oceny zużycia cylindra

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #168592 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe B4rtek
    B4rtek
    Użytkownik

Miałem podobny objaw w 50ccm 4T i wystarczyło zdjąć osłonę z rurki dolotowej filtra powietrza (gumowa rurka doprowadzająca powietrze do filtra a na jej końcu kratka)… Była tam taka plastykowa kratownica i dławiła silnik.
    Wszystkie problemy – jak ręką odjął i do tej pory (będzie jakiś rok) nic się nie dzieje a skuter osiąga swoje 75km/h.

#168640 Odpowiedź

Wojtek Wąż
    Użytkownik

B4rtek miałeś racje…takie gówienko a tyle problemów, wyjąłem tą krateczkę i wszystko śmiga jak dawniej dzięki

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Zipp Basic - mała prędkość.
Informacje o Tobie: