Zipp Astec zalany silnik? POMOCY

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp Zipp Astec zalany silnik? POMOCY

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Nex0r Nex0r 7 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #87348 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Nex0r
    Nex0r
    Użytkownik

Witam dziś chciałem odpalić skuter lecz nie odpala , śmierdzi benzyna to moze być przyczyna zalania? , co mam teraz zrobic? skuter jezdził normalnie dałem mu chwile odpoczynku i już nie chciał odpalić. Pomocy co mam teraz zrobic?

#87349 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Seba__xd3
    Seba__xd3
    Użytkownik

Próbowałeś odpalić go na kopę? Jeśli nie to spróbuj, tylko nie poddawaj się szybko bo może odpalić nawet po kilkunastu minutach kopania 😀 Powodzenia

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #87356 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Nex0r
    Nex0r
    Użytkownik

ogólnie ja go tylko odpalam na kopke ;< i nie chce z 5 minut probowałem kopać i nic , co mam zrobic?

#87357 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

a ile stał?

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
    #87359 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Nex0r
    Nex0r
    Użytkownik

stał z 20 minut bo jechałem do kolegi gdy juz wychodziłem od kumpla nie chciał odpalić i czuć benzynę

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #87361 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Sprawdź czy jest iskra.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    #87394 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Seba__xd3
    Seba__xd3
    Użytkownik

Pewnie świeca jest zalana, wyjmij ją i wyczyść sądzę że powinno pomóc

#87654 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Nex0r
    Nex0r
    Użytkownik

Skuter jednak był zalany nic nie odkręcałem poczekałem 1 dzień i odpalił odrazu , może musze go wyregulować?

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
Odpowiedz do: Zipp Astec zalany silnik? POMOCY
Informacje o Tobie: