Zipp Astec nie chce odpalić na rozrusznik .

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Zipp Astec nie chce odpalić na rozrusznik .

Ten temat zawiera 34 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 35 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Nex0r
    Nex0r
    Użytkownik

Witam potrzebuje pomocy, dlatego gdyż , jak chcę odpalić skuter na rozrusznik to ma bardzo słabą moc ledwie co kręci , a akumulator mam naladowany, pod prostownikiem tez juz próbowałem i to samo. Czego Moze być to wina?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jest Zimno. To normalne. Jezeli masz taką możliwość weź skuter do cieplego pomieszczenia podlacz pod prostonik i spróbuj. Pamietaj gdy odpalasz nie trzymaj za dlugo rozrusznika zeby bendixa nie zepsuć.

Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

to że go ładowałeś wcale nie musi oznaczać że jest naładowany, jeśli jest już zużyty to ładowanie już nie pomoże i wtedy konieczna jest wymiana akumulatora , samo napięcie jeszcze nic nie mówi o jego stanie, ważne jest ile ma prądu w sobie.

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj trójkołowy CAN-AM Ryker 900 na prawo jazdy B

Wrażenia z jazdy, których nie da się porównać z czymkolwiek na czym do tej pory jeździłeś. 77 KM, skrzynia CVT, ABS i kontrola trakcji w standardzie. Odkryj trójkołowy Can-Am Ryker Rally Edition.
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

SlawololoG napisał:

nie trzymaj za dlugo rozrusznika zeby bendixa nie zepsuć.

prędzej uszkodzi się rozrusznik niż bendix, widziałeś to na oczy w ogóle? jeśli tak to powinieneś wiedzieć że jest to bardzo proste urządzenie którego nie da się spalić 😛

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Lukario napisał:

SlawololoG napisał:

prędzej uszkodzi się rozrusznik niż bendix, widziałeś to na oczy w ogóle? jeśli tak to powinieneś wiedzieć że jest to bardzo proste urządzenie którego nie da się spalić 😛

Wszystko ma swoją wytrzymałość. Jak będzie cały czas trzymał to w koncu cos sie zrąbie.

Zdjęcie profilowe Nex0r
    Nex0r
    Użytkownik

wczoraj skuter odpalił na rozrusznik a dziś już nie chcę bendix sie cały czas kręci tylko. Wymieniłem bendix nic nie dało, co mam zrobic? bo kopniak mi sie połamał .

Zdjęcie profilowe Nex0r
    Nex0r
    Użytkownik

naladowalem przez 4h akumulator teraz magneto zaczeło sie krecic ale cały czas sie kreci i nie odpala, co mam zrobic?

Zdjęcie profilowe maras95
    maras95
    Użytkownik

SlawololoG napisał:

Lukario napisał:

SlawololoG napisał:

Wszystko ma swoją wytrzymałość. Jak będzie cały czas trzymał to w koncu cos sie zrąbie.

SlawololoG w części masz racje ale gdy kręci się za długo rozrysznikiem to palą się wszystkie kable, i grozi uszkodzeniem komutatora czy przepaleniem zwojów co oznacza w każdym razie śmierć rozrusznika

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/52387] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/52387/icon3.png[/IMG][/URL]
    Żłopie jak głupi. 😛
    Zdjęcie profilowe Nex0r
    Nex0r
    Użytkownik

to czego moze byc to wina ze nie chce odpalic a tylko kreci magnetem? na kopa nie mam jak bo dzis sie połamał :<

Zdjęcie profilowe maras95
    maras95
    Użytkownik

to jak masz to zrobione że rozrusznik nie łapie wiec z tego rozumiem że silnikiem nie kręci a magneto się kręci?

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/52387] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/52387/icon3.png[/IMG][/URL]
    Żłopie jak głupi. 😛
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 35 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie