Zip Zico Simpli Problem z prądem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Zip Zico Simpli Problem z prądem

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kail Kail 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kail
    Kail
    Użytkownik

Mam Zipa Zico Simpli od 3 dni. Gdy kupiłem skuterek, miałem, mam problem z prądem.
    Akumulator jest naładowany, nowy do skutera, ale po dwóch, trzech strzałach ze startera siada. Podejrzewam z tatą, że gdzieś prąd ciągnie.
    Z początku myśleliśmy, że owy akumulator jest do bani. Podłączyliśmy więc od samochodu, oczywiście zapalił. Ale tak samo po kilku strzałach padł.
    Nie wiem co robić z tatą. Nie mamy pomysłu. Jak na razie sprawdzamy rozrusznik.
    Efekty będę opisywał w odpowiedziach.

Zdjęcie profilowe Kail
    Kail
    Użytkownik

Aktualizacja:
    Wymontowałem z tatą rozrusznik. Niby coś ze szczotkami. Ale działa prawidłowo.
    Czy opłaca się zdejmować przednią czaszę, aby sprawdzić całe okablowanie liczników, czujników itp. ?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie