Zintegrowany system audio na głośnikach JBL

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #651631
  ixion
  Uczestnik
  • Postów: 274

  Umili każdy postój 🙂

  Dwa glosniki po 10W
  Wzmacniacz
  Sterowanie z klawiatury 4 przyciski
  Aux Jack 3,5mm
  Bluetooth

  https://youtu.be/Xq36JwbFyO8

  #651633
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 967

  no to jeszcze migające w rytm muzyki ledy..
  wg mnie (ale to moja prywatna opinia i każdy lubi co innego) osiągnąłeś z nadziubdzianiem zbędnych gadżetów (a lubie gadżety) na kierownice granice wiochy. Ja bym sie już zatrzymał.

  Bo już jesteś blisko tego:
  dfdf

  lub tego

  pomijam jakosć dzwięku z tych 4cm głosniczków… to mi załatwia zestaw BT w kasku. Ale jak mówiłem – każdy lubi inaczej i nie ma obowiązku że ma się podobać wszystkim.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #651639
  ixion
  Uczestnik
  • Postów: 274

  Wszystko profesjonalna robota, wyfrezowane, wymierzone, wyszlifowane, polutowane, zaprogramowane, komputer pokladowy jak z motocykla z górnej półki. Jakość dźwięku bardzo dobra, i głośność też, żeby puścić sobie muzykę w garażu, albo na jakiejś wyprawie gdzie zostaje pod namiotem na noc, ognisko, piwko, i muzyka gra.

  Ale w jednym się z tobą zgodzę, brakuje ledów, takie ringi do okoła głośniczków z ledów rgb.

  #651645
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 967

  ja nie mówie o jakości roboty tylko o całokształcie. jakby to wszystko zamontować w jednej obudowie – nowej desce – to by to jakiś dyskretnie i spójnie wyglądało. Teraz wg mnie wygląda jak choinka. Za dużo doczepek.
  Może sie pokuś o zrobienie nowej zabudowy na zegary i to wszystko wepchnij w jeden „dashboard”, pod jednym daszkiem, za jedną szybką, na jednej płycie.

  #652470
  ixion
  Uczestnik
  • Postów: 274

  Mała poprawka bo okazało się że to glosniki marki Sharp 🙂

  #667393
  ixion
  Uczestnik
  • Postów: 274

  Zmiany na desce, kokejny etap, obsadziłem jeden ekran, a OLED jest za duży żeby go wybudować w deske, a samego lcd nie da się odseparować od płytki drukowanej bo jest klejony, jeszcze folia albo szkło i uszczelnienie sylikonem najprawdopodobniej.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button