! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Zimowy problem

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #209290 Odpowiedź

Anonimowy

Witajcie

Mam Piaggio typhoona z 2000 roku. 50cm3 Od kiedy zaczely się mrozy mam maly problem z nim. Pali mi ze startrea nawet przy minus 15, ale potem jak chce dodac gazu to wchodzi na czesc obrotów i obraoty zaczynają spadac po czym jak nie odpuszce manetki gazy gasnie. Jak się rozgrzeje 15-25 minut pozniej jes juz ok. Co moze byc nie tak

#209291 Odpowiedź

Anonimowy

No bo jak jest mróz to tak jest, musi się podgrzać.

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #209292 Odpowiedź

Anonimowy

nodan,

sprzęt przed jazdą nagrzewa się nawet w lato , tylko w zime potrzebuje więcej czasu ,a z tego co się orientuje tajfunów LC nie ma , to teraz wyobraź sobie że takim lodowatym powietrzem wiatraczek daje po cylu

i to jest chyba jedyny plus zimy , można pałować na kole nawet na docieraniu (czyt. ja) a i tak się nie zagrzeje

#209293 Odpowiedź

Anonimowy

Dokładnie.. Potrzebuje temperatury..

#209294 Odpowiedź

Anonimowy

Ale w poprzednia zime nie dzialo się cos takieg

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#209295 Odpowiedź

Anonimowy

nodan napisał:

Nie wiem jak to możliwe :d Ale tak jak mówią wyżej zima to zima…
    A ssanie ręczne czy automatą?? Może jest walnięte…

#209296 Odpowiedź

Anonimowy

Poprzednia zima była cieplejsza 😛

#209297 Odpowiedź

Anonimowy

nie kombinuj

to normalne że skuter na zimnego się dławi , jeden mniej drugi bardziej

przedewszystkim pamiętaj że nic nie jest wieczne , niekoniecznie cyl do wymiany i pewnie jescze pojeździ , ale pamiętaj , to juz nie jest nowe i z roku na rok jest co raz gorzej

#209298 Odpowiedź

Anonimowy

Problem rozwiazany

Znalazlem w pracy jednego dunczyka bieglego w skuterach i od razu wskazal problem- wilgoc-woda , lod w gaźniku. Kazal pdjechac na satcje kupić specjalny plyn dodac do benzyny i mowil ze przepali to wode i przecisci gaźnik. I poskutkowalo. Dzieki za checi 🙂 i podpowiedzi

#209299 Odpowiedź

Anonimowy

A co to za płyn?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
Odpowiedz do: Zimowy problem
Informacje o Tobie: