Zimowy muł

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam! Co zrobić żeby zlikwidować muła który powstał przez okres zimowy gdy skuter stał w piwnicy? Przed zimą jechał mi 75-80 a teraz tylko do 65… Proszę o pomoc

Anonim
    Gość

przepalić trzeba 😉

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

Dokładnie, weź go przepal, ale nie kopnąć i zgasić, albo zapalić po takim okresie i od razu myśleć że bd śmigał… Pojeździj nim, delikatnie, rozgrzej do max temperatury, a nie niszcz od razu wyciskając v-max….

Anonim
    Gość

właśnie tez tak miałem ale ja od razu decha i jest git 😛
    A może mu mrówki przez zimę rozregulowały gaźnik i bawiły się w regulacje rolkami ? 😆

Anonim
    Gość

nie no mrówki raczej się nie zakradły ale gaźnik i tak trzeba wyregulować bo nie równo chodzi:) A chciałem spytać co się może stać jeżeli w skuterze benzyne na zime zostawiłem??

Anonim
    Gość

To tym lepiej 😛 bo gdybyś jej nie zostawił to mógł by się zrobić jakiś osad czy coś … a tak to po zimie bujnąć pare razy skuterem żeby się to paliwko przemieszało i git 🙂

Anonim
    Gość

Naładuj porządnie aku, ja miałem takie słabe że się nawet nie ładowało.
    Wyreguluj gaźnik.

Dobra, koniec, bo się spamienie zacznie… Jacob555

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button