Zimo Spadaj! :P

Kto jest za wywaleniem zimy, niech się dopisuje. Ja chce już zacząć sezon, bo zaraz mi się paliwo w baku skisi;)))

Ja popieram, zwłaszcza, że nowe dane meteo nie są obiecujące: http://www.skuterowo.com/otwarcie-sezonu-przedwczesne-zima-powraca/

( Odświeżam temat ) Ja jestem za wywaleniem ZIMYYY!!!!!!!!!!
Już mi się śni jak rozpędzam się na swoim Keeway do szybkości 55km/h a wiatr wyciska mi łzy z oczu POZDRAWIAM :lol:

mowiniak napisał:

( Odświeżam temat ) Ja jestem za wywaleniem ZIMYYY!!!!!!!!!!
Już mi się śni jak rozpędzam się na swoim Keeway do szybkości 55km/h a wiatr wyciska mi łzy z oczu POZDRAWIAM :lol:

55km/h ?? chyba blokad nie zdjąłeś? Jestem za wygnaniem zimy :))

Wyłączcie zimę!

ZIMOOOO....WY.......AJ ! ! ! :wink:

Mamy lekką odwilż, i jeżeli to się utrzyma to w poniedziałek (po świętach) wyciągam skuter i idę pojeździć :D:D:D

Ja już dziś pojeździłem trochę po mieście, drogi czarne tylko mokre ;). Na początku jechałem powoli bo nie wiedziałem jak będą się gumy trzymały, a później ogień :twisted:. Jedyne ograniczenie to to, że hamowałem mocniej tyłem a mniej przodem bo bałem się poślizgu. No i niestety była lekka mgła, która osadziła się na szybce i musiałem jechać z podniesionym wizjerem. Po pojeżdżeniu jakoś 30min zakończyłem przygodę, silnik nabrał mocnej temperaturki :). Tylko szkoda mi było zawieszenia i ramy na którym zebrała się sól z drogi więc je wytarłem szmatą. Było super, mam nadzieję, że zima skończy się w lutym i od marca można będzie jeździć.

PS. Odzwyczaiłem się już od dźwięku silnika i wydawało mi się, że skuter strasznie głośno chodzi :D.

A ja już jeżdżę od 2 dni;p

Ja też jeżdżę od ponad tygodnia :) I w nowym sezonie zrobione 100 km. A dziś dojdzie ponad 60 :) Pozdrawiam.

:wink: Oj dobrze by było jak by już całkiem odeszła...ale chyba to jak narazie zbyt piękne by było prawdziwe. Dzisiejszy poranek był wymarzony do jazdy słonecznie sucho.

to fat ale długo takimi dniami sie nie nacieszyliśmy

Za 2 miechy będzie po zimie 8) Nie oczekujcie cudów, jest styczeń, i tak było dobrze :D