Problemy z rozruchem.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Problemy z rozruchem.

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Mario1 Mario1 7 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #109798 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Botek
    Botek
    Użytkownik

Mam problem. Mój 4t gdy jest zimny nie chce odpalić myslałem ze to wina ssania ale włozyłem nowe i to samo. Musze ko kopac i dopiero dziesz po 20 kopach odpali. Jak się rozgrzeje to ładnie pali ale postoi z godzine i znów ma problem. Co mam jeszcze zrobić?

#109806 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Oddać do serwisu. Fachowa regulacja, sprawdzenie filtrów. Nie napisałeś jaki rocznik, jaki model, jaki przebieg. Czy regularnie robione były przeglądy?
    Napisz coś więcej. Nikt nie jest jasnowidzem.
    Chociaż… jak czytam komentarze innych, to może paru by się uzbierało 🙂

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #109807 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Botek
    Botek
    Użytkownik

Baotian przebieg 4000km

#109810 Odpowiedź
    benekpe
    Użytkownik

4 tys. kilometrów dla chińczyka to już chyba kres jego możliwości…
    Sorki za sarkazm, ale mam chyba gorszy dzień.
    A tak na poważnie, to jeśli nie potrafisz zdiagnozować problemu, poproś kogoś, kto pomoże Ci wyregulować gaźnik, sprawdzi stan filtrów – jednym słowem – gruntowny przegląd maszynki i regulacja.

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

#109811 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Botek
    Botek
    Użytkownik

Bo zimny cięzko odpala ale jak wykrece swiece i ją oczyszcze troche bo taka troche jest zakopcona to odpala bez wiekszego wysiłku . Wiem że świeca powinna miec kolor kawy z mlekiem to dlaczego jest okopcona?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #109813 Odpowiedź
    benekpe
    Użytkownik

Zła mieszanka paliwa i powietrza – trzeba wyregulować gaźnik, sprawdzić filtry…

#110274 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

Botek napisał:

Bo zimny cięzko odpala ale jak wykrece swiece i ją oczyszcze troche bo taka troche jest zakopcona to odpala bez wiekszego wysiłku . Wiem że świeca powinna miec kolor kawy z mlekiem to dlaczego jest okopcona?

sprawdź świece po przejechaniu jakiegoś odcinka – jeżeli nadal jest ciemna to mieszanka do regulacji , może też być niewłaściwa przerwa między elektrodami na świecy – sprawdź w książce jaka powinna być ,- w Quantumie 4 T powinna być przerwa 0,6 / 0,7 mm.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: Problemy z rozruchem.
Informacje o Tobie: