Zielona zaba prosi o pomoc!!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Zielona zaba prosi o pomoc!!

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe DamianRysiekSr DamianRysiekSr 5 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe som31
    som31
    Użytkownik

siema! od początku roku mam plan kupna jednośladu z początku miała być to yamaha r125 ale okazało się ze nie bym był w stanie się wypłacić…
    później na celowniku postawiłem supermoto made in superchina tanie i według użytkowników nie zawodne super cena za nówkę ale jak przyszło do ubezpieczenia to się rozpłakałem… wiec tez parę osób poddało mi pomysł zakupu skuteru tak z początku to wyśmiewałem ludzi bo mam prawie 2m wzrostu i siebie nie widziałem na takim baczku ale kolega dal mi na parę dni jego Gilere runner 50 pojeździłem i stwierdziłem ze jest nawet ok i 50cc daje sobie swobodnie rade w mieście jakim jest Londyn czyli „największym parkingiem w europie”!

I teraz po tak długim poście mam pytanie czy jest ktoś w stanie mi pomóc dobrać jakiś skuterek podobają mi się skuterki z takim ala sportowym wyglądem jak Yamaha aerox czy Peugeot SpeedFight jeszcze tez myślałem nad Aprilia SR Cena ma być w miarę niska i nie może to być żaden romet itp bo dostępność do takowych tu w UK jest tragiczna
    liczę na wasza pomoc i z góry wielkie dzięki

Zdjęcie profilowe rafcio128
    rafcio128
    Użytkownik

Według mnie najlepszy byłby Jet Force.

Zdjęcie profilowe DamianRysiekSr
    DamianRysiekSr
    Użytkownik

Ja posiadam Aprilie Sr 50 R na sprzedaż 😉
    Nie jest jeszcze na allegro, bo nie znam się na wystawianiu na allegro (jest tak zmienione, ze nie ogarniam).

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj trójkołowy CAN-AM Ryker 900 na prawo jazdy B

Wrażenia z jazdy, których nie da się porównać z czymkolwiek na czym do tej pory jeździłeś. 77 KM, skrzynia CVT, ABS i kontrola trakcji w standardzie. Odkryj trójkołowy Can-Am Ryker Rally Edition.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie