Zico Zipp Simpli Opinie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp Zico Zipp Simpli Opinie

Ten temat zawiera 42 odpowiedzi, ma 10 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 41 przez 43 (z 43 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #31374 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Sousek
    Sousek
    Użytkownik

kasar. plichta życzył sobie 3000 bo wyprzedają salon.

#643321 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe DawidSW
    DawidSW
    Użytkownik

Witam.Mam problem nie cierpiący zwłoki z motorowerem marki zipp zico simpli a mianowicie taki że 3 raz z kolei spalił żarówki tylnych kierunkowskazów jak i światła stop i pozycji tylnej a przy okazji podejrzewam elektroniczny licznik . Skontrolowałem wszystkie połączenia instalacji ( kostki) i jest ok sprawdziłem również przełączniki przy manetkach i też jest ok. Gdy załączę kierunkowskazy i gdy pulsują to w tym samym rytmie pulsuje mi światło pozycja przednia jak zarówno tylnia pomimo to że bateria jest naładowana do oporu. Po pierwszym razie zmieniłem regulator napięcia na nowymi pomimo to jeszcze 2 razy spalił mi żarówki.Prosił bym o mądre wskazówki i bardzo za nie dziękuje.

DSW

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #643335 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

miernik w reke i zmierz prad jaki idzie na swiatła w całym zakresie obrotów. a kostki musza stykac bardzo pewnie – nawet podczas wibracji a nie tylko na postoju

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 3 posty - 41 przez 43 (z 43 łącznie)
Odpowiedz do: Zico Zipp Simpli Opinie
Informacje o Tobie: