Zico Zipp Simpli Opinie

Wyświetla 31 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #31272 Reply
    Mystek
    Użytkownik
    • 11

Za dużo Ci nie powiem bo odblokowywałem właśnie na sklepie u sprzedawcy który od początku mi gadał że po odblokowaniu 70-80 to dla tego skutera nie problem :). Rano zostawiłem skuter na sklepie a wieczorem odebrałem, płaciłem 200zł i nie żałuję ani złotówki! bo mam to zrobione fachowo i bez mojej zbędnej ingerencji w serce Inci, co najważniejsze bez utraty gwarancji 🙂 . I Tobie też tak radzę zrobić, bo kumpel chciał odblokowywać sam i 250zł stracił, potem u mechanika za odblokowanie 200zł zapłacił i dopiero wtedy jakoś mu ten skuter szedł… Trzeba mieć jakieś pojęcie o tym jednak, a nie samemu kopać, moja opinia 🙂 Pozdrawiam!

#31292 Reply
    Sousek
    Użytkownik
    • 17

Kicha byłem dzisiaj u plichty w trójmieście, a tam lambros… ale wersja z tarczą i bębnem ;/

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#31294 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21

no to co ? co jest złego w bębnie ?

#31299 Reply
    Dasik287
    Użytkownik
    • 7

Bierz przez allegro 😛

#31304 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

Nawet motocykle 500-tki na tyle miewają bębny.. 😉

#31308 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21

Jawa 350 ccm miała nawet z przodu bęben i jakoś się tym hamowało. Bębnem da się bez problemu koło zablokować a dobrze wyregulowany jest skuteczny.

#31312 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

Jawy miały lepiej skonstruowane bębnowce, z dwoma rozpieraczami, tak że szczęki rozpierało symetrycznie..

#31317 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21

to prawda, ale dwa rozpieraki były tylko z przodu 🙂

#31319 Reply
    kasar
    Uczestnik
    • 11

Sousek napisał:

Kicha byłem dzisiaj u plichty w trójmieście, a tam lambros… ale wersja z tarczą i bębnem ;/

Tak z ciekawości, za ile Plichta oferował Ci Lambrosa? Jakieś 2 miesiące temu były w cenie 3200 zł.

#31320 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

No tak, przecież mówimy o przednim hamplu Jawy 😉

#31374 Reply
    Sousek
    Użytkownik
    • 17

kasar. plichta życzył sobie 3000 bo wyprzedają salon.

#643321 Reply
    DawidSW
    Uczestnik
    • 0

Witam.Mam problem nie cierpiący zwłoki z motorowerem marki zipp zico simpli a mianowicie taki że 3 raz z kolei spalił żarówki tylnych kierunkowskazów jak i światła stop i pozycji tylnej a przy okazji podejrzewam elektroniczny licznik . Skontrolowałem wszystkie połączenia instalacji ( kostki) i jest ok sprawdziłem również przełączniki przy manetkach i też jest ok. Gdy załączę kierunkowskazy i gdy pulsują to w tym samym rytmie pulsuje mi światło pozycja przednia jak zarówno tylnia pomimo to że bateria jest naładowana do oporu. Po pierwszym razie zmieniłem regulator napięcia na nowymi pomimo to jeszcze 2 razy spalił mi żarówki.Prosił bym o mądre wskazówki i bardzo za nie dziękuje.

#643335 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

miernik w reke i zmierz prad jaki idzie na swiatła w całym zakresie obrotów. a kostki musza stykac bardzo pewnie – nawet podczas wibracji a nie tylko na postoju

Wyświetla 31 wpisów z $
Odpowiedz na: Zico Zipp Simpli Opinie
Twoje informacje:

Back to top button