Zico Zipp Simpli Opinie

Witam. Ostatnimi czasy czaje się na Zico Simpli. Mogę go kupić za 3 tys. Skuter bardzo mi się podoba i czytam o nim w sumie pozytywny opinie. Nie piszcie mi, że za tą samą kwotę mogę dziabnąć coś lepszego bo wątpie, a pozatym tutaj mam nówke. No chyba ze za 3 bedziecie wiedzieli co nowego bym se mogl strzelic :)

Czytasz opinie właścicieli, którzy zachwalają swoje pierdzidełka..a to pierdzidełko potrafi zeżreć 6/100km. :mrgreen:

Zippa Simpli nie kupilbym nawet za 1000zl. Mialem okazje sie nim przejechac,zawieszenie tragicznie twarde nie do jazdy.

Nie, no z wyglądy fajny, ale to spalanie..trzeba by wymienić silnik. To że twardy, to dobrze w sportowym skuterze, bo lepiej trzyma się drogi ;)

Pietro napisał:

Czytasz opinie właścicieli, którzy zachwalają swoje pierdzidełka..a to pierdzidełko potrafi zeżreć 6/100km. :mrgreen:

8O to tyle co mała puszka... jak by miał tyle palić to bym wolał sobie puszke kupić...

Tu nawet nie chodzi o twardosc zawieszenia,ale jezdzi sie tak jak na hulajnodze bez zawieszenia,strasznie sztucznie.

madi napisał:

Pietro napisał:
Czytasz opinie właścicieli, którzy zachwalają swoje pierdzidełka..a to pierdzidełko potrafi zeżreć 6/100km. :mrgreen:

8O to tyle co mała puszka... jak by miał tyle palić to bym wolał sobie puszke kupić...

Dokładnie Madi... Ja się właśnie zastanawiam nad zmianą puszki i myślę o WV Lupo 3L, ma silnik 1200cm a pali 3/100 ON.

HugoBoss napisał:

Tu nawet nie chodzi o twardosc zawieszenia,ale jezdzi sie tak jak na hulajnodze bez zawieszenia,strasznie sztucznie.

Jak będziesz miał kiedyś okazję, to przejedź się ścigiem typu GSXR lub coś w tym stylu, zobaczysz co to znaczy twarde zawieszenie ;)
Wracając do Simply, może jechałeś nowym? Jak miałem nową Agility 50, też z początku było bardzo twardo, ale i tak fajnie się jeździło i powiem ci, że w trasie 120km, mniej się zmęczyłem na małej pierdziawce, niż jadąc miękką Hondą Pantheon 125 ;)

No co wy 6l/100? ja czytałem, że maks 3. ;o

Nie mam kasy na nic innego, a Zico bym wziął na raty. Po za tym ma 2 tarcze i jeszcze te zegary elektroniczne - poezja.

Tak piszą sprzedający, ale po odblokowaniu na jednym zbiorniku zrobisz niespełna 100km.

Uwierz, zegary elektroniczne w chińczykach to nie poezja tylko szajs :mrgreen: Lepiej poszukać czegoś innego 8)

a macie jakiś znajomych co mogą potwierdzić to spalanie? bo wszedzie gdzie czytam odblokowany ladnie sie zbiera i pali wlasnie 3-3,5 l na 100

Coś za coś gdzie dostanę coś nowego na raty z dwoma tarczami za 3500?

Zresztą z tego co czytałem Zico to tajwańczyki :))

jasne, że dostaniesz z dwiema tarczami, nawet za 2990zł:)

http://otomoto.pl/inny-inny-inca-lambros-nowy-M2490274.html

a silnik wg mnie o wiele lepiej pracuje, bo miałem okazję pojeździć u znajomego takim Simply. :P poza tym Inca jak na chińczyka produkuje wg opini na forum dobre silniki. I jest cichszy od Zico :P

W tej Ince też masz elektorniczny licznik + wskaźnik naładowania akumulatora. nie wspomnę już o zwykłym obrotomierzu wokół licznika, naprawde fajnie to wygląda:)

Dasik

A, jak ze spalaniem w takiej ineczce? :)

Z moją jazdą - średniawą :D spala ok 3.8 / 100km. Na pełnym baku czyli 4.2l zrobię około 120km.

Ten bak w tej Ince to śmiech na sali :lol:

Hugo to co brać? Trudno, że taki bak :( Nie wiem co może być jeszcze takiego w podobnej cenie.

Dasik - a jak w dwie osoby sie jedzie?

Sousek napisał:

a macie jakiś znajomych co mogą potwierdzić to spalanie? bo wszedzie gdzie czytam odblokowany ladnie sie zbiera i pali wlasnie 3-3,5 l na 100

Wejdź sobie na www.polskajazda.pl i poczytaj co piszą użytkownicy Simply o spalaniu ;)