Zico Zipp Simpli Opinie

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #31189 Reply
    Sousek
    Użytkownik
    • 17

Witam. Ostatnimi czasy czaje się na Zico Simpli. Mogę go kupić za 3 tys. Skuter bardzo mi się podoba i czytam o nim w sumie pozytywny opinie. Nie piszcie mi, że za tą samą kwotę mogę dziabnąć coś lepszego bo wątpie, a pozatym tutaj mam nówke. No chyba ze za 3 bedziecie wiedzieli co nowego bym se mogl strzelic 🙂

#31193 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

Czytasz opinie właścicieli, którzy zachwalają swoje pierdzidełka..a to pierdzidełko potrafi zeżreć 6/100km. :mrgreen:

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#31203 Reply
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93

Zippa Simpli nie kupilbym nawet za 1000zl. Mialem okazje sie nim przejechac,zawieszenie tragicznie twarde nie do jazdy.

#31204 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

Nie, no z wyglądy fajny, ale to spalanie..trzeba by wymienić silnik. To że twardy, to dobrze w sportowym skuterze, bo lepiej trzyma się drogi 😉

#31206 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21

Pietro napisał:

Czytasz opinie właścicieli, którzy zachwalają swoje pierdzidełka..a to pierdzidełko potrafi zeżreć 6/100km. :mrgreen:

😯 to tyle co mała puszka… jak by miał tyle palić to bym wolał sobie puszke kupić…

#31207 Reply
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93

Tu nawet nie chodzi o twardosc zawieszenia,ale jezdzi sie tak jak na hulajnodze bez zawieszenia,strasznie sztucznie.

#31210 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

madi napisał:

Pietro napisał:

😯 to tyle co mała puszka… jak by miał tyle palić to bym wolał sobie puszke kupić…

Dokładnie Madi… Ja się właśnie zastanawiam nad zmianą puszki i myślę o WV Lupo 3L, ma silnik 1200cm a pali 3/100 ON.

#31212 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

HugoBoss napisał:

Tu nawet nie chodzi o twardosc zawieszenia,ale jezdzi sie tak jak na hulajnodze bez zawieszenia,strasznie sztucznie.

Jak będziesz miał kiedyś okazję, to przejedź się ścigiem typu GSXR lub coś w tym stylu, zobaczysz co to znaczy twarde zawieszenie 😉
    Wracając do Simply, może jechałeś nowym? Jak miałem nową Agility 50, też z początku było bardzo twardo, ale i tak fajnie się jeździło i powiem ci, że w trasie 120km, mniej się zmęczyłem na małej pierdziawce, niż jadąc miękką Hondą Pantheon 125 😉

#31216 Reply
    Sousek
    Użytkownik
    • 17

No co wy 6l/100? ja czytałem, że maks 3. ;o

#31218 Reply
    Sousek
    Użytkownik
    • 17

Nie mam kasy na nic innego, a Zico bym wziął na raty. Po za tym ma 2 tarcze i jeszcze te zegary elektroniczne – poezja.

#31220 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

Tak piszą sprzedający, ale po odblokowaniu na jednym zbiorniku zrobisz niespełna 100km.

#31227 Reply
    a123659
    Uczestnik
    • 35

Uwierz, zegary elektroniczne w chińczykach to nie poezja tylko szajs :mrgreen: Lepiej poszukać czegoś innego 8)

#31234 Reply
    Sousek
    Użytkownik
    • 17

a macie jakiś znajomych co mogą potwierdzić to spalanie? bo wszedzie gdzie czytam odblokowany ladnie sie zbiera i pali wlasnie 3-3,5 l na 100

#31235 Reply
    Sousek
    Użytkownik
    • 17

Coś za coś gdzie dostanę coś nowego na raty z dwoma tarczami za 3500?

Zresztą z tego co czytałem Zico to tajwańczyki :))

#31244 Reply
    Dasik287
    Użytkownik
    • 7

jasne, że dostaniesz z dwiema tarczami, nawet za 2990zł:)

http://otomoto.pl/inny-inny-inca-lambros-nowy-M2490274.html

a silnik wg mnie o wiele lepiej pracuje, bo miałem okazję pojeździć u znajomego takim Simply. 😛 poza tym Inca jak na chińczyka produkuje wg opini na forum dobre silniki. I jest cichszy od Zico 😛

W tej Ince też masz elektorniczny licznik + wskaźnik naładowania akumulatora. nie wspomnę już o zwykłym obrotomierzu wokół licznika, naprawde fajnie to wygląda:)

#31245 Reply
    Sousek
    Użytkownik
    • 17

Dasik

A, jak ze spalaniem w takiej ineczce? 🙂

#31246 Reply
    Dasik287
    Użytkownik
    • 7

Z moją jazdą – średniawą 😀 spala ok 3.8 / 100km. Na pełnym baku czyli 4.2l zrobię około 120km.

#31247 Reply
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93

Ten bak w tej Ince to śmiech na sali 😆

#31248 Reply
    Sousek
    Użytkownik
    • 17

Hugo to co brać? Trudno, że taki bak 🙁 Nie wiem co może być jeszcze takiego w podobnej cenie.

Dasik – a jak w dwie osoby sie jedzie?

#31249 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

Sousek napisał:

a macie jakiś znajomych co mogą potwierdzić to spalanie? bo wszedzie gdzie czytam odblokowany ladnie sie zbiera i pali wlasnie 3-3,5 l na 100

Wejdź sobie na http://www.polskajazda.pl i poczytaj co piszą użytkownicy Simply o spalaniu 😉

#31251 Reply
    Mystek
    Użytkownik
    • 11

Z czystym sumieniem Sousek polecam Ci tego Lambrosa, ale bierz w go wersji SE 8) . Mam ten skuter i intensywnie użytkuję :). Dobra powiem krótko, mało która 50-tka na drodze mu dorównuje. Oczywiście po odblokowaniu :). Kolega mój ma Kymco S9 też bez blokad i jeździmy razem łeb w łeb :D. Pozdrawiam!

#31253 Reply
    a123659
    Uczestnik
    • 35

Też mi się wydaję, że ta inca dobra propozycja 😀 Na pewno lepsza od zico simpli :mrgreen:

#31256 Reply
    Dasik287
    Użytkownik
    • 7

Mystek, mam tego samego, wersja SE, powiedz mi ile jedzie po odblokowaniu, bo zablokowany to na prawdę moim zdaniem jest mocny, ekstra przyspiesza, chciałbym wiedzieć jak jest po odblokowaniu 🙂

Sousek – w jedną osobę czy w dwie dla niego to naprawde nie robi dużej różnicy, troszkę wolniej przyspiesza, ale pod jakąkolwiek górkę (Zablokowany) jedzie tyle samo jakbym jechał sam 🙂

#31259 Reply
    Sousek
    Użytkownik
    • 17

No właśnie jaki vmax na odblokowanym? 😛

#31262 Reply
    Sousek
    Użytkownik
    • 17

Dobra mam wybór albo Lambros albo Zipp Astec. Co wybrać? 😐

#31263 Reply
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93

Ja bym wolał już coś z Keewaya wybrać.

#31264 Reply
    Mystek
    Użytkownik
    • 11

Wracając jeszcze do tego baku to w specyfikacji jest podane 4,2l z czego jeden mało znający się tutaj już się śmieje… Jeździłem ostatnio prawie do sahary i przy stacji zaczeło mi ją już dusić, po zatankowaniu pod korek na dystrybutorze pokazało się niecałe 6L, czyli ma około 2l jeszcze rezerwy. Spalanie u niej to wizyta na stacji co 120 przy ostrej jeździe i 145 do pustki na max :twisted:. Mi to spalanie wogóle nie przeszkadza, liczy się frajda z jazdy 😀 .
    Dasik predkość przelotowa 70km/h i to nie muszę go żyłować trzymając ciągle manetkę na max bo sobie tak tylko nią macham… max prędkość na prostej 74km/h, z górek itp 80-85km/h- sam byłem mile zesrany heh :D. Kwestia jazdy pod górki hmmm… jakby to powiedzieć dla tego skutera nie ma takiej górki do pokonania z prędkością 40km/h 😯
    Przeważnie jadąc pod górki pokazuje mi zaczynając od największych stromych 52km/h po zwykłe 58-60 8) i tą prędkość czuć, a nie jak miałem okazję jeździć na chińskich 2T i muł pod górkę 40-45km/h pod takie same górki… ;/. Nom fenomenem tego skutera jest przyśpieszenie, równo ciśnie zawsze do 70km/h i jeździ żwawo, a to tylko seryjka :). Dlatego właśnie go polecam!

#31265 Reply
    Dasik287
    Użytkownik
    • 7

Bierz lambrosa, Tobie widzę zależy na 2 tarczach a on bardzo fajnie hamuje 🙂

Mystek a powiedz coś o blokadach – gdzie, jakie 🙂 bo wiem tylko że są na wario no i ten moduł…i ile płaciłeś za odblokowanie ?

#31267 Reply
    Mystek
    Użytkownik
    • 11

Jeden kolega z mojego miasta ma właśnie Keeway Focusa odblokowanego i nie chce mi uwierzyć że Lambros to seria, tylko wciska mi kit że na pewno mam cylinder 70ccm ;/, bo zawsze go tracę, a potem czekam na niego gdzieś :twisted:. Dasik te hamulce trzeba wyczuć, są ostre i skuteczne 🙂 , naciśniesz za mocno i koło zablokowane pisk i lecisz bokiem he ostatnio tak prawie miałem 😀

#31268 Reply
    Dasik287
    Użytkownik
    • 7

No ok, ale powiedz mi coś o tych blokadach 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Zico Zipp Simpli Opinie
Twoje informacje:

Back to top button