Zico Zipp Simpli Opinie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp Zico Zipp Simpli Opinie

Ten temat zawiera 42 odpowiedzi, ma 10 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 43 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Sousek
    Sousek
    Użytkownik

Witam. Ostatnimi czasy czaje się na Zico Simpli. Mogę go kupić za 3 tys. Skuter bardzo mi się podoba i czytam o nim w sumie pozytywny opinie. Nie piszcie mi, że za tą samą kwotę mogę dziabnąć coś lepszego bo wątpie, a pozatym tutaj mam nówke. No chyba ze za 3 bedziecie wiedzieli co nowego bym se mogl strzelic 🙂

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Czytasz opinie właścicieli, którzy zachwalają swoje pierdzidełka..a to pierdzidełko potrafi zeżreć 6/100km. :mrgreen:

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Zippa Simpli nie kupilbym nawet za 1000zl. Mialem okazje sie nim przejechac,zawieszenie tragicznie twarde nie do jazdy.

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Nie, no z wyglądy fajny, ale to spalanie..trzeba by wymienić silnik. To że twardy, to dobrze w sportowym skuterze, bo lepiej trzyma się drogi 😉

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Pietro napisał:

Czytasz opinie właścicieli, którzy zachwalają swoje pierdzidełka..a to pierdzidełko potrafi zeżreć 6/100km. :mrgreen:

😯 to tyle co mała puszka… jak by miał tyle palić to bym wolał sobie puszke kupić…

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Tu nawet nie chodzi o twardosc zawieszenia,ale jezdzi sie tak jak na hulajnodze bez zawieszenia,strasznie sztucznie.

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

madi napisał:

Pietro napisał:

😯 to tyle co mała puszka… jak by miał tyle palić to bym wolał sobie puszke kupić…

Dokładnie Madi… Ja się właśnie zastanawiam nad zmianą puszki i myślę o WV Lupo 3L, ma silnik 1200cm a pali 3/100 ON.

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

HugoBoss napisał:

Tu nawet nie chodzi o twardosc zawieszenia,ale jezdzi sie tak jak na hulajnodze bez zawieszenia,strasznie sztucznie.

Jak będziesz miał kiedyś okazję, to przejedź się ścigiem typu GSXR lub coś w tym stylu, zobaczysz co to znaczy twarde zawieszenie 😉
    Wracając do Simply, może jechałeś nowym? Jak miałem nową Agility 50, też z początku było bardzo twardo, ale i tak fajnie się jeździło i powiem ci, że w trasie 120km, mniej się zmęczyłem na małej pierdziawce, niż jadąc miękką Hondą Pantheon 125 😉

Zdjęcie profilowe Sousek
    Sousek
    Użytkownik

No co wy 6l/100? ja czytałem, że maks 3. ;o

Zdjęcie profilowe Sousek
    Sousek
    Użytkownik

Nie mam kasy na nic innego, a Zico bym wziął na raty. Po za tym ma 2 tarcze i jeszcze te zegary elektroniczne – poezja.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 43 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie