.....Zico Simpli......

Siema…moją przygode z tym skutem rozpoczyłem niedawno Skuter ma bardzo ładna stylistyke i kolory… bardzo ładnie się prezentują pomarancza z czarnym 8) Skuter kupiłem w Sosnowcu… troszkę daleko ale cóż. :] skuter bardzo dobrze przyspiesza i dynamika jazda jest bardzo żadna. Wygoda tez jest bardzo dobra :] wygodne siedzenie i wygodna pozycja za kierownicą… światła bardzo dobrze oswietlają droge wieś skuter tez jest bardzo dobrze widoczny :] Bardzo dobrze spisują się koła 13cali… w sam raz na polskie drogi… :smiley: Moc tego skuta to 4.4KM. Jak najbardziej polecam ten skuter… :slight_smile: zadnych wad… wszystko ładnie :slight_smile: Hamulce 2x tarcza :), swietne lusterka… wygodna kanapa… i amor gazowy z tyłu :slight_smile: A teraz czas na fotyyy :smiley: Prosze o ocenianie i komentowanie ! :smiley: Pozdro Skuter bez blokad (różowy kabelek) v/max 73 :] droga mi się skonczyła :smiley: ponad 1000km za mną :mrgreen:

Chyba nie doczytałeś, ale

W tej kategorii znajdują się tylko i wyłącznie prezentacje skuterów po tuningu!

Wsztko zewrzniete od sr factory :-x

xD niezla kopia. Ale powiem wam ze nawet ladnie się to zwija kumpel ma.

A no… ale gdzie ja to miałem dac ?:smiley: nie było gdzie dałem tu :stuck_out_tongue: Ale skuter super się przezentuje na real… ;] moze i zerznięte jest… ale coś skuter jest zaje*** :smiley:

O kurde zipp juz robi az takie skutery ! nie wierze ale tak jak musia skopiowali os sr factory ;/ Tu się wkleja skutery po tuningu a ty nawet nie masz lusterek wymienionych ;/ :-x

Ale skuterek nawet Ładny :wink:

po co bede wymieniać lusterka ?:smiley: te sa fajnie :stuck_out_tongue:
Powiedzmy ze mam tuning xDD odblokowany xD :stuck_out_tongue:

Jakbym widział Factorke :shock: no sory tylna lampa jest po??czona :roll:

a co do lusterek, to nawet ciekawy ształt mają :slight_smile:

Komentowac dalej ! :smiley: mało osób :smiley:

[ Dodano: 2008-08-19, 22:23 ]
Oooo dzisiaj wyjebażem błotnik… zajebiscie wygląda… kolega daćtacie zrobić stelazk pod tableczke ; > rejka wisi na resorku na metalowym stelazu ; > dosc grube to wiec na lajcie to wjebażem :smiley: a teraz 2 fotki … jakos ciulata bo robione przedchwikl? jak przyjechałem :


Komentowac i oceniac ! :smiley:

~Xarmac-- o co Ci chodzilo z tamtym opisem???

lol typek się podnieca ze zal xD ;p moze dlatego ze ma pierwszy raz skuterek chińskiż:D

oo JA juz nie wytrzymam umowie się z kumplem zeby sprawdzić jak to naprawde chodzi. Ja mam w neosce wydech i sprzęgło no to się sprawdze z nim i zdam relacje. Jak go objade to będzie śmiechu. NIby mu 82 leci. hmmm jak myslicie naprawde??

~seba_zumico ja się podniecam ? powaliżo cie xD haha chinski… to juz 2 skuter…
kor jak niewiem…

Identycznie jak Factory teraz chińczyki zżynają z markowych :lol:

xD haha chinski..

A co to niby jest?? Aprilia?? HAHAH Chińszczyzna jak się patrzy. A co do factorki to nie mówcie że aż tak jest podobna. Z tyłu ma inne światła, z przodu nie ma tego wlotu. A z boku to nawet trochę przypomina i ta oblechowa naklejka ZICO. Jedynie co to lusterka przypominają te z aprili. Zupełnie inne felgi i licznik. Jedynie jest podobna bardzo stylizacją.

ja to bym tą naklejkę ZICO wyjebał

skuter fajny jest z wyglądu czytałem w top gear wrzesniowym artykuł o nim że po odblokowaniu to 70 kmh leci.

mam pytanie czy w tym skuterze to ten tłumik sportowy coś daje czy tylko z wyglądu bo w top gear pisało że tylko wygląd

ja mam ten skuter o tygodnia na razie zablokowany po ściągnięciu blokady z obrotów(różowego kabelka)poleci z 85 a jeszcze blokady na gaźniku i wariatorze chyba :stuck_out_tongue:

HAHAHHAHAHA !!! Żaden chiński skuter więcej niż 75km/h nie poleci !!!. Ile razy trzeba powtarzać ? 85km/h to leci seryna odblokowana gilera runner. Więc nie piszcie tyle ile widzicie na tych chińskich zegarach. Sam mam chińczyka i wiem że 75km/h to maxxxx !!!

lewajs napisał:

a mam ten skuter o tygodnia na razie zablokowany po ściągnięciu blokady z obrotów(różowego kabelka)poleci z 85 a jeszcze blokady na gaźniku i wariatorze chyba :P



pomażyc można.
moj piaggio zip nie idzie 85 po full odbloku