Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Suawek Suawek 8 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe smoking123
    smoking123
    Użytkownik

Witam, mam problem odnoście zico simpli. Zmieniłem tłumik na tecnigas ktory kosztowal mnie 500zł wydawało sie ze bedzie wszystko pięknie ładnie a tu nagle lipa. Przez zmianą tłumiku na seryjnym jechał 65 (pod zdjeciu rozowego kabelka) a teraz po zmianie tłumika na lepszy firmowy jedzie 60 co sie dzieje w czym może byc problem ??

Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Po zmianie tłumika regulacja gaźnika powinna mieć miejsce.

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe Matuszczyk
    Matuszczyk
    Użytkownik

I może się okazać konieczna regulacja napędu.

Zdjęcie profilowe roomcajz
    roomcajz
    Użytkownik

Matuszczyk napisał:

I może się okazać konieczna regulacja napędu.

co masz na myśli?

Zdjęcie profilowe Suawek
    Suawek
    Użytkownik

Odkręć tłumik i wytnij, wybij lub wyłam zwężkę która jest montowana żeby tłumik otrzymał homologację.
    Musisz pozbyć się tego w środku złapane punktowo spawem:
    http://www.jednoslad24.pl/var/media/images/articles/486×323/555-zwezka-w-wydechu.jpg

To załatwi sprawę. Dodatkowo zamontuj rolki które dostałeś w zestawie i zobacz jak się będzie zachowywał. Tego typu tłumiki potrzebują wysokich obrotów.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie