[Zico Simpli] Tuning ... ?

• This topic has 8 odpowiedzi, 4 głosy, and was last updated 8 years temu by Kail.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Kail
    Użytkownik

Witam, od czego zacząć ?
    *Przedział gotówkowy raczej ograniczony. Główne chodzi mi o to, aby nie od razu miał stage 6.
    Po trochu.

Prosiłbym Was o pomoc w dobraniu części. Dodam, iż cylinder odpada, bo nie mam zamiaru jeździć na 5 litrowym baku 70 km.

Cylek(50ccm):
    Wariator;
    Rolki;
    Sprzęgło:
    Sprężyna Centralna;
    Tłumik;
    i inne, które zapomniałem 😉

Dzięki i pozdrawiam

*Przedział gotówkowy maksymalnie do 600 zł

MrJakub654
    Użytkownik

Słuchaj, zmiana cylindra nie spowoduje, że będzie palił 8 litrów, spokojnie, spalanie nieznacznie wzrośnie, ale na Twoim miejscu wolałbym nie kupować drugiego 50cc, bo to nie ma sensu, lepiej już 70 wsadzić i mieć więcej mocy, a nie wydawać kasę bez sensu.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

romet727p10
    Użytkownik

Wymiana cylindra to podstawa każdego tuningu 🙂 bez tego wiele nie zdziałasz 🙂

MrJakub654
    Użytkownik

Jestem tego samego zdania 🙂

Kail
    Użytkownik

Aha. A mogę pierw wymienić wariator, rolki, tłumik, stożek, itp ?
    Bo nie mam zbytnio pieniędzy na nowy cylinder.

romet727p10
    Użytkownik

Możesz, ale to to Ci nie da tyle co na 70cc. Stożek na serii da Ic tylko dźwięk. Cylinder kupisz za około 100 zł 🙂

Kail
    Użytkownik

Sory, że tak późno odpowiedź. Latałem skuterkiem, ok 50 km. 😀
    Tylko pytanie. Bo jeździłem ze stałą prędkością 50-55 km/h ew. przy wyprzedzaniu do 60. Problem polega na tym, że tylko kręci do 9 tysiecy potem jakby się zwieszał.

belebele
    Użytkownik

Masz blokade na module?

Kail
    Użytkownik

belebele
    Właśnie problem w tym, że nie wiem.
    Ale na module pisze :CPI i kilkanaście cyfr. Wydaje mi się, że moduł fabryczny i dlatego rozwija tak małą ilość obrotów.
    Głównie chodzi mi o obroty, bo uczę się wheelie 🙂
    Niby masywny skuter, ale dzisiaj udało mi się kilka razy go poderwać na jedną gumę na ok 1-2 sek 😀
    Cylek 50 zostawiam to jest pewne.

Co planuję kupić :
    Wario: Hebo NG/Malossi Multivar + rolki 4g/5/7g (jak na fabrycznym nie dam rady jechać na kole to idę w V- max 🙂 )
    Sprzęgło: Hebo
    Tłumik: Leo Vince ZX/ Yasuni R
    Rolki: od 4g w zwyż (3.5/4 do stuntu )
    Sprężyna centr. : + 70%
    Sprężyny sprzęgła: Hebo czarne 😀
    Chyba tyle. Jeśli macie lepszy setup za niewielką ilość gotówki, proszę napisać 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button