…..Zico Simpli……

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) …..Zico Simpli……

Ten temat zawiera 38 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 39 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siema….moją przygode z tym skutem rozpoczyłem niedawno Skuter ma bardzo ładna stylistyke i kolory… bardzo ładnie się prezentują pomarancza z czarnym 8) Skuter kupiłem w Sosnowcu.. troszkę daleko ale cóż. :] skuter bardzo dobrze przyspiesza i dynamika jazda jest bardzo żadna. Wygoda tez jest bardzo dobra :] wygodne siedzenie i wygodna pozycja za kierownicą… światła bardzo dobrze oswietlają droge wieś skuter tez jest bardzo dobrze widoczny :] Bardzo dobrze spisują się koła 13cali…. w sam raz na polskie drogi… 😀 Moc tego skuta to 4.4KM. Jak najbardziej polecam ten skuter… 🙂 zadnych wad… wszystko ładnie 🙂 Hamulce 2x tarcza :), swietne lusterka.. wygodna kanapa.. i amor gazowy z tyłu 🙂 A teraz czas na fotyyy 😀 Prosze o ocenianie i komentowanie ! 😀 Pozdro Skuter bez blokad (różowy kabelek) v/max 73 :] droga mi się skonczyła 😀 ponad 1000km za mną :mrgreen:

Anonimowy

Chyba nie doczytałeś, ale

W tej kategorii znajdują się tylko i wyłącznie prezentacje skuterów po tuningu!

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

Wsztko zewrzniete od sr factory 😡

Anonimowy

xD niezla kopia. Ale powiem wam ze nawet ladnie się to zwija kumpel ma.

Anonimowy

A no.. ale gdzie ja to miałem dac ?:D nie było gdzie dałem tu 😛 Ale skuter super się przezentuje na real… ;] moze i zerznięte jest.. ale coś skuter jest zaje*** 😀

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

O kurde zipp juz robi az takie skutery ! nie wierze ale tak jak musia skopiowali os sr factory ;/ Tu się wkleja skutery po tuningu a ty nawet nie masz lusterek wymienionych ;/ 😡

Anonimowy

Ale skuterek nawet Ładny 😉

Anonimowy

po co bede wymieniać lusterka ?:D te sa fajnie 😛
    Powiedzmy ze mam tuning xDD odblokowany xD 😛

Anonimowy

Jakbym widział Factorke 😯 no sory tylna lampa jest po??czona 🙄

a co do lusterek, to nawet ciekawy ształt mają 🙂

Anonimowy

Komentowac dalej ! 😀 mało osób 😀

[ Dodano: 2008-08-19, 22:23 ]
    Oooo dzisiaj wyjebażem błotnik… zajebiscie wygląda… kolega daćtacie zrobić stelazk pod tableczke ; > rejka wisi na resorku na metalowym stelazu ; > dosc grube to wiec na lajcie to wjebażem 😀 a teraz 2 fotki … jakos ciulata bo robione przedchwikl? jak przyjechałem :

Komentowac i oceniac ! 😀

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 39 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie