Zgubiona karta motorowerowa a prawo jazdy am

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo Jazdy Zgubiona karta motorowerowa a prawo jazdy am

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Lukario Lukario 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Farna
    Farna
    Użytkownik

Mam pilne pytanie. Wracając z weekendu z Zakopanego zgubiłam i legitymacje i karte motorowerową. Gdzie zgłosić jej zaginięcie? Wyrabiałam ją w szkole, do której już nie chodze.

Zipp Toros F16
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

legitymację musisz wyrobić w szkole do której chodzisz , u mnie jak ktoś zgubi to musi zapłacić 10 zł i dostaje nową , nie wiem jak jest u ciebie , ale być może duplikat otrzymasz za darmo, a co do karty motorowej to nie wiem bo szczerze… nigdy nie miałem 😀 Ale skoro kartę motorowerową robiłaś w poprzedniej szkole to raczej tam powinnaś się udać , bo to właśnie w tamtej szkole są twoje dane odnośnie w/w karty, przynajmniej tak mi się wydaje.

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie