Zgubiona karta motorowerowa a prawo jazdy am

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo Jazdy Zgubiona karta motorowerowa a prawo jazdy am

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Lukario Lukario 7 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #99301 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Farna
  Farna
  Użytkownik
  • Postów: 40

  Mam pilne pytanie. Wracając z weekendu z Zakopanego zgubiłam i legitymacje i karte motorowerową. Gdzie zgłosić jej zaginięcie? Wyrabiałam ją w szkole, do której już nie chodze.

  Zipp Toros F16
  #99302 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Lukario
  Lukario
  Użytkownik
  • Postów: 1 187

  legitymację musisz wyrobić w szkole do której chodzisz , u mnie jak ktoś zgubi to musi zapłacić 10 zł i dostaje nową , nie wiem jak jest u ciebie , ale być może duplikat otrzymasz za darmo, a co do karty motorowej to nie wiem bo szczerze… nigdy nie miałem 😀 Ale skoro kartę motorowerową robiłaś w poprzedniej szkole to raczej tam powinnaś się udać , bo to właśnie w tamtej szkole są twoje dane odnośnie w/w karty, przynajmniej tak mi się wydaje.

  Barton Orlando 2T – rozbity 😛
  Baotian BT49QT9- 20600km
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Zgubiona karta motorowerowa a prawo jazdy am
Informacje o Tobie: