Zgubiona karta motorowerowa a prawo jazdy am

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #99301
  Farna
  Użytkownik
  • Postów: 40

  Mam pilne pytanie. Wracając z weekendu z Zakopanego zgubiłam i legitymacje i karte motorowerową. Gdzie zgłosić jej zaginięcie? Wyrabiałam ją w szkole, do której już nie chodze.

  #99302
  Lukario
  Użytkownik
  • Postów: 1 187

  legitymację musisz wyrobić w szkole do której chodzisz , u mnie jak ktoś zgubi to musi zapłacić 10 zł i dostaje nową , nie wiem jak jest u ciebie , ale być może duplikat otrzymasz za darmo, a co do karty motorowej to nie wiem bo szczerze… nigdy nie miałem 😀 Ale skoro kartę motorowerową robiłaś w poprzedniej szkole to raczej tam powinnaś się udać , bo to właśnie w tamtej szkole są twoje dane odnośnie w/w karty, przynajmniej tak mi się wydaje.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button