zgasiłem a pozniej już nie zapalił

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) zgasiłem a pozniej już nie zapalił

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Kolejny problem mam chce zapalić skuter a on nie pali ;/ a wczesniej na legala go zgasiłem i postawiłem w garażu iskra jest paliwo dochodzi jak to uruchomic a teraz jeszcze cos dziwnie piszczy jak chce zapalic to chyba kopniak ;/ proszę o odp sam niewiem co zrobić 🙁

Anonimowy

Elo. Iskra jest, a paliwo dochodzi do cylindra? Spróbuj wstrzyknąć paliwo pod świece , zakręcić i spróbować kopnąć.
    pozdrawiam/

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

powod znam szpilki poszly /:(((( i komprecha bokiem szla 2 dolne szpilki gwint poszedl 🙁 i co z tym zrobić ;/

Anonimowy

hmm… przegwintowac na rozmiar wieksze i nowe szpilkiż?

Anonimowy

a jutro oddaje go na serwice temat do zamkniecia

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie