Zestaw naprawczy do amortyzatorów aprilia sr

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Zestaw naprawczy do amortyzatorów aprilia sr

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam. Słyszałem od kumpla, ze sa zestawy naprawcze do amortyzatorow przednich, lecz nigdzie nie widziałem do aprilii (widziałem tylko do chinczykow). Jesli ktos wie gdzie taki zestaw można kupić prosilbym o link.

Anonimowy

uszczelniacze lagow i olej kupujesz. Musisz stare uszczelniacze wyciagnac pomierzyc kupić takie same. Kupic olej heavy/medium/easy czy jak to tam jest odpowiednia gestosc bierzesz i montujesz uszczelniacze i dolewasz oleju. Marian chyba gdzieś temat o tym pisal ale nie mogę znalesc ;/

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

no ok ale tam sa chyba jakieś tulejki… czy cos takiego w tych amorkach

Anonimowy

jedyne jak się regeneruje przednie amorki to tylko przez wymianę uszczelniaczy i wymianę oleju nic innego tam się nie robi;)

Anonimowy

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

gmax napisał:

no ok ale tam sa chyba jakieś tulejki.

jak masz te tulejki czy co to tam jest wyjebane to musisz lagi nowe kupi ;/ mialem tak w tph. Mialem tak dojebane ze wyglądał jak obnizony :PP FOOTO: Jesli masz cos podobnego to wymien lagi a jak ci tylko ciekna lub źle chodza to wymieniasz olej i uszczelniacze jak w arcie mariana. A i moze tez byc ze zjebanie chodza przez stary w chuj olej jeśli nikt nie zmienial tam.

P.S. Zajebisty tph co ? tak fajnie nisko przoood :PP chcoc tyl mial tez wyjebany a to wszystko przez skakane na motocrossię ;d

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie