zerwany pasek napedowy po 1200km NARAKU

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery zerwany pasek napedowy po 1200km NARAKU

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe velox velox 7 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe velox
    velox
    Użytkownik

witam!
    Zerwał mi sie pasek napedowy NARAKU po 1200km.
    Czy to normalne ?
    Myslalem ze te paski NARAKU nie sa zle. Jaka moze byc przczyna zerwania paska po 1200km ?

SYM ORBIT 50 4t
    Zdjęcie profilowe Gizior89
    Gizior89
    Użytkownik

miał takie same gabaryty jak seryjny?

Baotian BT49QT-9R3

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe velox
    velox
    Użytkownik

tego nie wiem bo seryjny po 2700km rozlecisl sie na strzepy. Powiedzialem w sklepie jaki skuter i mi dał NARAKU 17,0×729
    NK900.54 Type 729/18 do skutera SYM ORBIT 4T. Czy ktos moze potwierdzic ze to odpowiedni pasek ?

SYM ORBIT 50 4t
    Zdjęcie profilowe Gizior89
    Gizior89
    Użytkownik

odezwij się do Graberów – oni mają sklep ze skuterami SYM – na pewno Ci pomogą – http://www.futurysta.nazwa.pl/graber/index.html

Baotian BT49QT-9R3
    Zdjęcie profilowe velox
    velox
    Użytkownik

ok napisze do nich maila. Szkoda ze nie ma nr telefonu.

SYM ORBIT 50 4t

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe agentmb
    agentmb
    Użytkownik

Pasek sam z siebie nie porwie się na strzępy, co najwyżej pęknie. Obejrzyj w jakim stanie masz wariator i sprzęgło. Czy koła pasowe nie są pokrzywione ani porysowane? Czy koła pasowe przy sprzęgle rozchodzą się płynnie?

Zdjęcie profilowe velox
    velox
    Użytkownik

dowidzalem sie ze w sklepie dali mi za duzy pasek (mimo, ze mowilem im do jakiego skutera ma byc). Czy to moze byc powod rozerwania paska po 1200km?

SYM ORBIT 50 4t
    Zdjęcie profilowe Im_Jurek
    Im_Jurek
    Użytkownik

za duży pasek zwiększa osiągi- ale jeżeli masz za mały wariator czy przeciwtalerz- to by się zgadzało

polecam paski Gates, Brembo ewentualnie Athena – ale akurat w sklepie odwiedzanym przeze mnie ich nie polecają

Zdjęcie profilowe Fidzos
    Fidzos
    Użytkownik

Być może masz po prostu pecha do nich i tutaj nie żartuje wcale. Ja w swoim skuterze dokładnie co 2100km wymieniam linkę gazu chociaż wcale nie szarpie. Kolega w focus-ie wymienia tylko części wariatora :-). U mnie się psuje tylko linka u niego tylko wariator i nigdy nic innego 🙂
    A tak całkiem na poważnie to popieram wypowiedzi kolegów wyżej.
    pozdro

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

A może wariator był źle złożony? U mnie przy składaniu zapomnieliśmy o podkładce pod nakrętkę i była masakra.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie