Zerwany Gwint Świecy

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #25653 Reply
    Rado_Ldz
    Użytkownik

Witam

Mam Problem i wydaje sie byc poważny,

Wkrecajac Swiece Do Swojego Skutera Zerwałem gwint i gwint został w srodku 🙁
    Jak Myslicie Jak da sie to skutecznie Naprawic ?
    Czy da sie obejść Bez rozbierania Silnika?
    Czy moze Lepiej Do Serwisu Zaprowadzic?

#25658 Reply
    ragaz
    Użytkownik

serwis brachu 🙁 nie kombinuj sam pod świecą już tylko tłok soś tam mogło wpaść ,i biedy byś narobił w serwisie zrobią ale będzie pewnie kosztować

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#25662 Reply
    roomcajz
    Uczestnik

raczej bez rozbierania silnika się nie obejdzie, mogły jakieś fragmenty powpadać do silnika i jesli tam zostaną to mogą go uszkodzić nawet jakby udało ci suię sam gwint wyskrobać

oj, sorrruy , powtórtzyłem za Ragazem

#25664 Reply
    Kosik
    Użytkownik

Problem trudny nie jest, jeśli to 2T odkręciłbym cztery nakrętki mocujące głowicę, zdjąłbym ją po czym odkurzył wszystko między tłokiem a zewnętrzną stroną , założył sprawną głowice i gitara 😉 a 4t nie wiem jak tam jest z ta głowicą

#25676 Reply
    Pietro
    Użytkownik

Zrobiłbym dokładnie jak kolega Kosik, z tym że zamiast montować nową głowicę, kupiłbym stalową redukcję i wkręciłbym w miejsce zerwanego gwintu-już tak robiłem w MZ-ecie i sprawdziło się. Jeżeli nie czujesz się na siłach z tym zrobić, to w każdym warsztacie motocyklowym naprawią Ci za niewielkie pieniądze. Warsztaty mają takie redukcje na stanie, bo awarie tego typu są dosyć częste. Trwałość jest lepsza od oryginału, zapewniam.

#25680 Reply
    DamianO
    Użytkownik

Zdejmij tą głowice i zanieś do ślusarza on ci to wykręci za jakieś 30zł domowymi sposobami możesz jeszcze bardziej to popsuć.

#26267 Reply
    Rado_Ldz
    Użytkownik

Znajomy Po Pijaku Wyszlifował Ładnie Wkrętak i Pięknie to wykręcił Mimo ze wszyscy w niego wątpili i robił to z duzym ryzykiem 😀

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Zerwany Gwint Świecy
Twoje informacje:

Back to top button