Zepsuty migacz

witam w lewa strone gdy klikne guzik migacza dziala bez problemu natomiast prawy muszę przytrzymac palcem bo jeśli nie to po prostu nie działa. Czym to jest spowodowane?

nie styka przelacznik sprobuj go rozebrac i ustalic czemu brak styku (czasami zabrudzony psiknij wd czy czyms tam podobnym)jezeli nie dasz rady go rozebrac to jezdzij tak dalej lub kup nowy

a jak tam sie dostac i gdzie to jest bo sie nie znam na skuterach xD

rozkrec (poszukaj sruby co lacza oslonki na kierownicy i sposobem
rozpolow obudowy zeby nie polamac praktycznie bedziesz mial wsio na wierzchu(dojscie i mozliwosc wypiecia i wyjecia z obudowy przelacznika)

tak poodkręcałem ze polamalem plastiki a nadal nie chcialo nic ruszyc a odkrecilem kolo 12 srub ;/

pisalem ostroznie
jedna czesc u ciebie jest wieksza od drugiej czy takie same? przylegaja do siebie czy jedna wchodzi w druga

nic nie chcialo odejsc troszeczke sie tylko ruszylo i licznik nie chce wejsc w swoje miejsce

patrzyles czy jest od przodu na srodku oslony jeszcze jedna sruba ? jezeli ja odkreciles to trzymaja tylko zatrzaski
musisz sam wyczajic jak je odpiac powiem ci tyle jak by ta obudowa miala jedna czesc w ktora wchodzi druga to trzeba ta mniejsza scisnac zeby puscily zatrzaski i ta wieksza pomalu bedzie wychodzila
jezeli masz obydwie obudowy na styk tzn rowne na laczeniu to srubolem plaskim delikatnie szukaj na tym lazceniu jak roztrzepic te obudowy
ps.jest to zafajdane ale mozliwe tylko pomalu i bez szarpania na sile

sruba jest jedna na przodzie przy srodku skutera

a czy lusterka tez musze odkrecic?

bedzie wygodniej
nie wiem jak dokladnie tam to u ciebie ale warto
skuter ma to do siebie ze nie wieje tak po nogach,ciele jak na motocyklu czy motorowerze ale cos za cos zeby sie dostac do wiekszosci osprzetu trzeba poodkrecac duzo elementow

czyli jak ta srube na przodzie odkrece to pojdzie?

w oslonie tej od przodu kierownicy na srodku powinna byc sruba i dwie od strony klamek ale patrz od przodu skutera do tylu skutera jak tam nie bedzie to siedzac na siodle zobaczysz te sruby
jak lacza sie te obudowy na kierownicy na styk czy jedna wchodzi w druga ?

jedna w druga

to po odkreceniu wszyskich srub(sprawdz dwa razy)ta czesc co jest mniejsza (wchodzi w wieksza) musi bycc scisnieta (odpowiednie miejsca)
wtedy odchodza zaczepy i wysuwasz ta wieksza
powtarzam uwazaj delikatnie i warto jak jeden dwa puszcza zaczepy cos wsadzic miedzy te pokrywy zeby spowrotem nie zatrzasnely sie
zycze powodzenia i cierpliwosci od niej zalezy czy nie polamiesz plastykow takie to durnoctwo
ps zobacz czy po wyjeciu migacza nie ma czasem tam srub co to trzymaja jeszcze
ok na mnie czas do domu jak co to do jutra

dziala juz ale dzis zlamal mi sie kluczyk gdy otwieralem siedzenie i musialem pol plastikow rozebrac i pilą do metalu przeciac zamek. aa i 3km do domu pchałem :D

lol trzeba bylo stacyjke odpiac z kostki i palic z kopki tak bys zajechal :)
zaraz zerkne za tamtym tematem

no i znalazlem mowilem ze w dziale tuning tu masz pieknie opisany problem wagi rolek i (chyba)powierzchni na ktorej pracuje pasek w wariatorze
www.forum.mielotview.php?t=262203&start=0&sid=2fde43888bac0b4ae95f6606caed294ach.pl/prin

kopki nie mam a naprawa 100zl ;d i teraz musze kupic nowy zamek od kufra :D

nie dziala link ;/