Zepsute kierunkowskazy w Yamaha Aerox

Witam mam problem z kierunkowskazami w Yamaha Aerox. Miałem przerywacz działalo wszystko. Potem się zepsuł to pomyślałem że pojadę po drugi nowy. Założyłem go i podziałał może 3 minuty. Otworzyłem ten przerywacz i smierdziało jak by był spalony. I kupiłem jeszcze jeden i to samo było. Co to może być że pali mi te przerywacze?

pali ci jak silnik działa czy nawet jak nie działa - tzn czy nie masz prądu ładowania takiego że wymiekają przrywacze?
żarówki masz normalne czy sobie powsadzałes ledy?

Żarówki mam zwykłe. Może to być przez to że nie działa prądnica? Bo będę ją wymieniał w tym tygodniu. Tylko że ona wcześniej nie działała i normalnie kierunki działały. Wspomne że jak miałem jeden przerywacz to oddawal głos jak koparka gdy cofa dlatego chciałem rozwalić ten glosniczek i wsadzilem tam gwoździa Ale nie do końca i zakleilem to więc nie było słychać tego Ale potem zauważyłem że raz działają A raz nie i to było przez to że wpadł do środka przerywacza i chyba robiło zwarcie i spalil się ten przerywacz.teraz jak daje nowy to jest to samo.

ahaaa…to fajnie że od razu nie wspomniałes o takich detalach że masz niesprawna instalacje elektryczną a w niektórych rzeczach dłubałes gwoździem…

Mam pytanko jeszcze bo dziś odkrecilem pompe i tam jest koło magnesowe i prądnica. Odkrecilem to i wyjąłem prądnice. Najlepsze jest to że ona wygląda jak nowa i nie używana. A koło magnesowe takie już zużyte widać że fabryczne z 98. I teraz pytanie bo na kole magnesowym jest takie coś co odstaje wygląda jak okładzina Ale to z tego materiału co koło magnesowe i z pradnicy wychodzi takie małe coś przypominające pin. Wydaje mi się że to ma się stykac i wtedy by bylo ładowanie. A u mnie się nie styka jak by koło magnesowe było zużyte. Nie wiem czy tak to ma działać.

zrób zdjęcie i wstaw np tu https://postimages.org/

Dodaje te zdjęcia. A i tak się tu nie znalazły. Może przez FB?

wczytujesz zdjęcie na postimage i tu dajesz linka do takiego zdjęcia. nic nie tagujesz, nie oznaczasz… po prostu wklejasz linka

Wymieniłem prądnice na nową nadal brak ładowania instalacja też nie dawno kupiona. Pozostaje tylko koło magnetyczne?

Witam
W którym miejscu znajduje się PRZERYWACZ KIERUNKOWSKAZÓW w yamaha areox 50cc ??