Zenith by maciekkolo

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Zenith by maciekkolo

Ten temat zawiera 48 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 49 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Przedstawiam wam mój środek transportu. W tamtym roku poprawiłem dynamikę jazdy a w tym zaczynam nie odstraszać wyglądem jednoladu 😎 Zostało zrobione:
    Mechanika:
    – Laser X-pro
    – Malossi Multivar
    – jak zostanie kasy to się wyreguluje ;]

Optyka:
    – w trakcie małowania

Dzisiaj zacząłem przygotowywać plastiki do małowania, ale nie wiem na jaki kolor. Póki co znalazłem 3 fajne propozycje:
    http://www.scooter-system.fr/tuning/9045.html
    http://www.scooter-system.fr/tuning/6636.html
    http://www.scooter-system.fr/tuning/6986.html

Pomóżcie wybrać albo najlepiej podajcie jakieś inne kombinacje kolorystyczne pasujące do tej starej architektury 😉 Zrobiłbym sobie vt ale (nie wiem o co chodzi) nagle na dwóch kompach przestał działać photoshop ;/ zjada cały ram i nie da się korzystać. Ciekaw jestem jakby wyglądał w pomarańczowym.
    W najbliższych dniach w „nos” skutera mam zamiar wmontować zakupione już halogeny. Jeżeli będą ładnie świecić, pozbędę się lampy w kierownicy i zalepie dziurę.
    Póki co stare foty bo już mi się nie chce fona podłączać i zrzucać dzisiejszych zdjęć:

Postaram się jak najszybciej wstawić aktualne zdjęcia ale kiedy to wyjdzie to nie wiem 🙂

Anonimowy

Ladny pug.. 😉 daj np czarny mat z jakims zarowiastym kolorem ;)) powodzenia w regulacji ;))

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

Który to rocznik ? ;}

Anonimowy

rok jak rok, mały lifting by się przydał 😉 maluj na ten pierwszy kolorek 😉

Anonimowy

rok 96;] stary ale jary 🙂
    od początku miał być ten pierwszy czyli czarny z białym ale zawsze gdy komuś odpowiedziałem na pytanie „Na jaki kolor malujeszł?” -„czarno biało” to słyszałem: eeeeeee, lipa
    dlatego zacząłem szukać innych możliwości
    a co o trzecim linku powiecie?? zielono biały – raczej drugiego takiego samego by nie było w okolicy 😛

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

mowie ci daj czarny mat z jakims zarowiastym ;)) tylko o 2 lata od mojego speeda starszy xD

Anonimowy

z jakimś zarówiastym… podaj przykład, jutro święto, plastików nie będe czyścił to chociaż VT zrobie 😛

Anonimowy

pomarancz zarowiasty zielony zarowiasty

Anonimowy

a nie ładniej jednak z białym? (zamiast czarnego)

Anonimowy

nIEE… Z bialym pelno ludzi robi… sam mialem z bialym robic ale robie jednak roz+niebieski

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 49 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie