zegarek w like 50 2T

witam koledzy, mam pytanie czy zegarek w kymco like 50 2t jest 12 godzinny cz 24, w południe pokazuje 0:00 trochę głupio to wygląda, chyba że można go przestawić, i może ktoś wie jakie ma zasilanie, bateria czy akumulator? Będę wdzięczny za jakąś podpowiedz.

Zapewne 24h, biorąc na logikę w zegarze 12 godzinnym nie ma 0:00 :)

witaj Lucek
Czy ty masz może like 2t?
jak masz to z chęcią bym się coś ciebie podpytał, oczywiście jak będziesz miał ochotę odpowiedzieć.

Mam, ale jeśli chce pytać o ten zegarek to Ci nie pomogę bo mi padła bateria :P. O wszystko inne możesz pytać :)

Hej lucek
Like mam nowego najechane 530 km.
Do tej pory jeździłem nim w miarę często, ale ostatnio miałem przerwę i odpaliłem go po dwóch tygodniach kopiąc go z 50 razy generalnie tracąc nadzieje, że go uruchomię, ale w końcu się udało . Stoi w garażu, a że razie jest jeszcze w plusie więc akumulatora nie wyciągam. Pytanie moje jest następujące, czy masz jakiś patent na to odpalanie po dłuższej przerwie( wiem, że paliwo z gaźnika znika i trzeba je aż tak pompować) może coś podpowiesz.No i pewnie będę miał jakieś pytanie na wiosnę - jak mógłbym cię wtedy znaleźć?

Zależy ile stał nieruszany. Mój w zimie najdłużej 4 tygodnie był nieodpalany, a i tak zaskoczył od pierwszego strzała. Jedyny problem jaki miałem to świeca uszkodzona. Patent jest taki, że wstrzykujesz paliwo do gaźnika lub cylindra, ale wiąże się to ze zdejmowaniem plastików. Dostęp do cylindra jest łatwiejszy. Znajdziesz mnie zapewne na tym forum, zaglądam tu regularnie, możesz mi wysłać zaproszenie, dzięki któremu będziemy mieli kontakt na pw.

dzięki.Piszesz, że od pierwszego strzała i to po 4 tygodniach no to super, ja mieszkam w górach gdzie klimat mi za bardzo nie pozwoli na częstą jazdę, ale pomyślę nad strzykawką z paliwem do cylindra, może to jeszcze kwestia regulacji gaźnika, jak na wiosnę będę przy tysiącu na przeglądzie to się spytam w serwisie, wyślę ci zaproszenie jak ogarnę gdzie to jest, ach po odblokowaniu ile km/h wyciągasz?

Ja jestem zadowolony, mimo, że jest dla mnie trochę za mały. Teraz właściwie jeszcze docierasz sprzęt, więc mogą występować różne problemy. Po tym 1000 km i dobrej regulacji nie powinieneś mieć problemów.