Zębatka tylna zipp pro 50 śruby

Witam czy ma ktoś z was na sprzedaż lub wie gdzie mogę dostać śruby wraz z nakrętkami do tylnej zębatki koła? Kilka razy łańcuch mi spadł i uszkodził śruby i teraz jest problem z ich odkręceniem. Zębatki już wszystko mam tylko teraz jest problem ze śrubami i nakrętkami żeby je dostać. Chodzi mi o coś takiego tam przychodzi 6 śrub http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ3AJcv6GA8BGePU7FlFm_qn28_w_Pz9OWheutniswcrS09EaspWDzU35rh

Poszukaj na mielochu, lub po prostu wpisz w google.

Nie muszą to być oryginalne śruby.Kup śruby w slepie odpowiedniej twardości,najlepiej 10,9 lub 12,9.Zmierz sobie długość i średnicę śrub i idz do sklepu który zajmuje się sprzedażą śrub i nakrętek.Nakrętki kup samokontrujące aby się same nie odkręcały.

Tak jak ja - kiedyś wygięło mi jedną śrubę gdy się odkręciła i zawadziła o wahacz. Odkręciłem jedną przed sklepem i kupiłem tej samej długości lecz imbusowe i przykręciłem je dając podkładki sprężyste. Od tamtej pory ani razu nie musiałem żadnej dokręcać mimo że jeżdżę na nich półtora roku. Tak więc wyjmij koło i odkręć śruby. Dokup imbusowe i skręć z podkładkami sprężystymi. Nakrętek nie musisz kupować - tam są takie dziwne owalne nakrętki, które mogą zostać jak u mnie - nie odkręcą się gdyż ich kształt pasuje do otworów w których są umieszczone.