Zdjęcie blokady w e-scooter :)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #197795 Reply
    SucharPL
    Użytkownik
    • 4
    • 5Postów:

Siema dziś rano zobaczyłem ogłoszenie dotyczące sprzedania e-scootera za 50 zł , wyglada to kiepskio ale chciałem sobie go przerobic tylko problem z tym że ledwo co jedzie 10 mph i pytanie do was jak zdjac blokade ? 🙂 I czy sie wogóle da 😀

#197803 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 485Postów:

mówisz o elektrycznej hulajnodze dla dzieci a nie o skuterze.

#197811 Reply
    Dziubasek75
    Użytkownik
    • 0
    • 15Postów:

O. To sa takie hulaj-skutery? Super. To bardzo ekologiczny pomysl. To moze i lepiej, ze to nie prawdziwy skuter, bo pewnie mozna po sciezkach rowerowych gonic. 🙂

#197814 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 485Postów:

Hulajnogą, rolkami, deskorolką NIE WOLNO jeździć po ścieżkach rowerowych. Tacy użytkownicy dróg mają status użytkownika pieszego.

#197819 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 666Postów:

Z tego co widzę na mieście, to nic nie przeszkadza państwu na skuterkach i pomykają po ścieżkach rowerowych (poobserwujcie sobie Świętokrzyską). Tylko takie potulne barany jak ja stoją w korku, albo próbują się przecisnąć lewą stroną. Reszta popyla prawą (ścieżka) i ma wszystko w nosie… Zero steresu i zero wyrzutów sumienia, bo żeby się chociaż skradali, ale nie, pełna kita i jeszcze szkoda, że nie trąbią na rowerzystów Nie wiem co ich powstrzymuje. Wnerwia mnie to, tak samo jak na początku, tak i teraz. Nic się nie zmieniło, nadal uważam, że to przegięcie.

#197821 Reply
    Dziubasek75
    Użytkownik
    • 0
    • 15Postów:

Wombat napisał:

Hulajnogą, rolkami, deskorolką NIE WOLNO jeździć po ścieżkach rowerowych. Tacy użytkownicy dróg mają status użytkownika pieszego.

Ajajaj… to szkoda… 🙁

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Zdjęcie blokady w e-scooter :)
Twoje informacje:

Back to top button