Zdejmowanie Blokad- Skuter Mondial

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Zdejmowanie Blokad- Skuter Mondial

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe szalone45h szalone45h 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe dawid98103
    dawid98103
    Użytkownik

Jestem posiadaczem chińskiego skutera Mondial i zastanawiam się nad zdjęciem blokad w owym skuterze. Więc dzisiaj rozkręciłem dekielek od gaźnika i nie znalazłem żadnej złotej śrubki pod dekielkiem, słyszałem jednak że istnieje blokada która polega na blokowaniu otwierającej się przepustnicy. Tutaj zrobiłem zdjęcie gaźnika : http://img21.imageshack.us/img21/2697/0uyh.jpg

Nagrałem również krótki filmik który przedstawia otwieranie się przepustnicy która blokuje się na kawałku metalu, film znajdziecie tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=ooL0BlhBIEg&feature=youtu.be

I natrafiłem na jeszcze jeden dosyć denerwujący problem. Gdy przekręcam manetkę gazu do końca to po przekroczeniu 40km/h pojawia się taki dźwięk :http://www.sendspace.pl/file/1a56d581d4c8302ff0efe18

Zdjęcie profilowe michal98
    michal98
    Użytkownik

Ale ten film jest prywatny i jak ci mam pomóc jak go obejrzeć nie mogę a ten dźwięk nie słychać tylko wiatr!

Routery to dobre
    skutery, bo ciągną jak
    renifery. Mają w zanadrzu
    trzy konie i robią dziurę w
    betonie.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe marcin2105
    marcin2105
    Użytkownik

Witam.Ja też mam ten skuter i gdy tylko chce przekroczyć 45km/h pojawia się ten denerwujący dźwięk.Może ktoś będzie wiedział co jest nie tak.Raz udało mi się nim pojechać 60km/m ale po chwili znowu zwolnił do 45 i znowu ten dźwięk.to jest denerwujące:DD
    PROSZE O POMOC

dawid98103
    Użytkownik

Ok sprawę z prywatnością filmu załatwiłem, czy teraz będziesz w stanie mi, a raczej nam pomóc?

dawid98103
    Użytkownik

I ten denerwujący dźwięk słychać przy końcu. Jest to jakby taki odgłos wiertarki :).

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    marcin2105
    Użytkownik

u mnie jak jade 45 to tak śmierdzi jak by sie coś paliło :DDDDDDDDDDDDD
    już mnie wkurza ten skuter
    może ktoś wie co to za dźwięk.HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marcin2105
    Użytkownik

ten skuter ma tylko jedną blokade (w wariatorze)

dawid98103
    Użytkownik

A wie ktoś z kąd się biorą te dziwne dźwięki?

Zdjęcie profilowe peciula
    peciula
    Użytkownik

może masz zablokowany moduł i ma odcięcie zapłonu

Zdjęcie profilowe szalone45h
    szalone45h
    Użytkownik

Też mam Mondial ZW50QT-16 narazie jeszcze docierany zawsze jak tylko dobijałem do 45km pojawiał się ten dzwięk . Po 850 km wybuchł mi tłok dziura była prawie taka wielka jak on sam . Do wymiany poszła świeca głowica tłok i cylinder , ale teraz po wymianie części dzwięk zniknął.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie