! Forum Skutery Zbierak Kopniaka

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 4 lata temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe rafifanxddx
    rafifanxddx
    Użytkownik

Witam Ostatnio kupiłem skuter Zipp triad 2 i wymieniłem w nim pokrywę paska i wymieniałem już 3 razy sam Zbierak przeważnie pękały tryby gdy stał dłużej na dworze jak z garażu odpalam to jak mam nowy tryb to nic się nie dzieje nie kruszy się czy jest możliwość że jest tak zahartowany że przez niską temperaturę staje się kruchy ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie. to nie są takie skoki temperatur. A o pojęciu ^ hartowania^ to tu nawet nie może być mowy.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    rafifanxddx
    Użytkownik

Więc o co może chodzić? w starej kapie działo się to samo

rafifanxddx
    Użytkownik

Tyle że stara pokrywa pękła

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Chodzi o gówniana jakość zabieraka i wymiane jednej z części całego zespołu startera [zawsze całość;grzebień zabieraki oba na wario i w pokrywie]

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    rafifanxddx
    Użytkownik

Kupiłem cały zestaw już złożony z pokrywą wczoraj zamontowałem dziś już Zbierak szlak trafił

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a nie kopiesz go jakoś wściekle raz za razem zanim się silnik jeszcze dobrze zatrzyma po poprzednim kopnięciu?
    I czy jak kopiesz to opór kopniaka nie jest jakiś nadmierny.. wszystko gładko chodzi? Zawsze jak kopiesz pokrywa jest porządnie dokręcona?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie