Zawór membranowy wysiadł co robić ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Zawór membranowy wysiadł co robić ?

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #231440 Odpowiedź

Anonimowy

Witam, wysiadł mi zawór membranowy w Keeway’u hurricane i mam pytanie, czy opłaca kupić się tani zamiennik od RMS czy kupować zawór od Hebo ? czy na RMS nic nie stracę ? czy na Hebo cos zyskam ?
    RMS
    http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?cPath=1_644_819&products_id=2157&osCsid=129a018ae2aee44b9ce5a3adecbf2089

Hebo
    http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?cPath=1_644_819&products_id=778&osCsid=129a018ae2aee44b9ce5a3adecbf2089

na podstronie Hurricane znalazlem te zawory.

edit. może lepiej kupić zestaw stage6 http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?cPath=1_644_819&products_id=3490&osCsid=129a018ae2aee44b9ce5a3adecbf2089

#231441 Odpowiedź

Anonimowy

Hebo nie kupuj, kiedyś się pytałem o ten zaworek i podobno jest zły, nie dorobiony/nie odszlifowany,
    RMS jest tani a podobno troszkę daje,
    Na temat Stage6 nie mogę się wypowiedzieć.

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #231442 Odpowiedź

Anonimowy

co do RMS, zwykły zamiennik seri, raczej nie może wiele dać.
    co do Hebo, sam mam i w sumie odlew nie jest pierwszej jakości, nadlewki lakieru itp ale coś tam daje, lepszą reakcję na manetkę i po zwolnieniu i ponownym dodaniu gazu lepiej reaguje, żywiej.

#231443 Odpowiedź

Anonimowy

dzięki, temat do zamknięcia jutro zamówię rms’a 😀

#231444 Odpowiedź

Anonimowy

PS. Oczywiście ja i Szympa, zapewne mowilismy o tej pierwszej wersji tej starszej i ona faktycznie nie była najlepiej wykonana a Ty linka podałeś do tego nowszej i droższej wersji to ona pewnie jest znacznie lepiej wykonana, i inaczej wygląda, inne membrany.
    A co do stage6 to tam dopłacasz za króciec i te bajery jeszcze ;p

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#231445 Odpowiedź

Anonimowy

yyy Mafioz właśnie założyłem temat o pierwszej wersji i o drugiej,
    Chyba Siwy_fact pisał że ta druga też jest źle odlana.

#231446 Odpowiedź

Anonimowy

oba zawory są masakrycznie wykonane jak na tą cenę i niby na firmę HEBO i szczerze wolałbym już wziąć tego rmsa:/ niż te gówniane i drogie hebo

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: Zawór membranowy wysiadł co robić ?
Informacje o Tobie: