toros el diablo - zatarcie silnika

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis toros el diablo - zatarcie silnika

Ten temat zawiera 30 odpowiedzi, ma 10 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe daniello1311 daniello1311 8 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 31 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #73898 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe hades1988
    hades1988
    Użytkownik

Witam, mialem dzis mala przygode. Bylo dzis dosc cieplo, jechalem z kumplem i chcialem zobaczyc ile wyciagnie na maxa( niezbyt rozwazne ale coz chwila nierozwagi:-) no i wyciagnal te licznikowe 60km/h jechalem tak z pare minut i nagle spadek mocy i zgasl. Po 15 minutach odczekania odpalil normalnie od pierwszego. Czy takim pojedynczym incydentem moglem zatrzec silnik? dodam ze jezdzilem jeszcze nim i wszystko jakby ok bez zadnych swistow gwizdow i stukow itp.

#73899 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Prezessso
    Prezessso
    Użytkownik

możesz sprawdzic poziom oleju silnikowego. jesli bd poniżej normy to dolej [10w40]

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #73902 Odpowiedź
    hades1988
    Użytkownik

olej silnikowy dolewalem jakis tydzien temu z jakies 200ml. Za 3,4 dni chce wyminic calkiem. Czyli mam miec jakies obawy iz juz dlugo na nim nie pojezdze (2560 przebiegu). Czy moze jest szansa ze nic powaznego sie nie stalo?

#73904 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe mxx_rs
    mxx_rs
    Użytkownik

Spadek mocy przy przegrzaniu to normalny objaw.
    Nie wiem co oznacza to, że zgasł.
    Natomiast skoro zapala i jeździ to niech jeździ dalej tylko już mu takich przygód nie zapewniaj.
    A co do tego czy coś się stało … trzeba by pewnie rozebrać silnik i zobaczyć w jakim jest stanie.

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/48137] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/48137/icon3.png[/IMG][/URL]
    Pisz po Polsku – Masz w pokoju regał czy regała ? Tak samo skuter a nie skutera !
    #73905 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe rkos
    rkos
    Użytkownik

Po prostu może moduł się przegrzał? 🙂
    O nic się nie martw:P

[IMG]http://i50.tinypic.com/30s992f.jpg[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #73908 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Skoro odpalił za 1 i teraz dobrze pali to się nie martw. Dla pewności możesz zmierzyć kompresję.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    #73909 Odpowiedź
    hades1988
    Użytkownik

No po prostu jechal te60km/h i silnik sie zatrzymal i zgasl takie bylo moje wrazenie bo to szybko sie dosc stalo. Hmm wlasnie chcial bym to zrobic ale sam az tak sie nie znam a nie mam nikogo zaufanego kto by to zrobil a do serwisu nie chce oddac bo wiadomo poskladaja jeszcze gorzej jak jest.

#74654 Odpowiedź
    hades1988
    Użytkownik

Wznawiam temat. Tak jak pisalem wczesniej wymienilem dzis olej silnikowy. Wlalem yamalube 10w40 polsyntetyk. Odpalam bzyka a on mi kopci na bialo. Jakies pomysly dlaczego tak kopci?

#74656 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe NedERq
    NedERq
    Użytkownik

Jak wlejesz olej, to na początku przez, krótki czas podymi. Lecz gdy ci ciągle dymi, to nie od tego.

Kymco Super 9
    Przebieg – 850 km
    #74659 Odpowiedź
    hades1988
    Użytkownik

No dymi ciagle przejechalem dzis prawie 50km i dymil cala droge.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 31 łącznie)
Odpowiedz do: toros el diablo - zatarcie silnika
Informacje o Tobie: