Zarówki postojowe

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Zarówki postojowe

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

siema, czy można pomalować żarówki postojoweź Stanie się coś np ta farba zejdzie jak pomaluję? I jak można bez problemu że nic się nie stanie to czym najlepieją

Anonimowy

a po jaką cholere chcesz to małować?
    nie rób że wsi malując żarówki, bez przesady…
    Jak pomalujesz sprayem to światło nie będzie przez farbę przelatywać a jak czymś bardziej przeźroczystym to i tak się gówno zrobi i nie będzie świecić na dany kolor…
    kup sobie lepiej postojówki które oryginalnie świecą na dany kolor, ja do skutera chyba po 5zł za sztukę kupowałem postojówki diodowe, więc praktycznie wieczne.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

aha pomogł leci 🙂 a te postojówki do skutera to jakieś bo nie kojaze zbytnio oświetlenia w skuterze 😛

Anonimowy

no kurwa jakie chcesz , możesz se ledowe wsadzić możesz normalne , a jeżeli chodzi ci o oprawki , to z ka do huja mamy wiedzieć jakim skuterem jeździsz,, tacy ludzie działają mi na nerwy

Anonimowy

nie chodzi mi o to czy ledowe czy jakie tam są tylko czy końcówki w lampe bedą pasowały

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

a jeżeli chodzi ci o oprawki , to z ka do huja mamy wiedzieć jakim skuterem jeździsz

Anonimowy

Powiedz czym się wozisz 😀

Anonimowy

przeważnie są w5w inaczej znane t10…

Anonimowy

wożę się chinolem xd a i dzieki 😉 do zamkniecia

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie