Żarówka przednia Blue Light

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    kamil2055
    Użytkownik
    • 26
    • 128Postów:

Witam serdecznie! Sezonik już rozpoczęty? Dobra teraz już konkretnie co sądzicie o takiej żarówce? http://shop.mieloch.pl/zarowka-przednia-blue-light-ba20d-12v-35w-35w,pZ000875.bhtml
    Ma ktoś zamontowana taką? Jak to by wgl świeciło, i czy policja by się nie przyczepiła? Pozdrawiam ; )

Rurek
    Użytkownik
    • 18
    • 179Postów:

Krótko i na temat: pierwszy patrol, haltowanie, zabranie dowodu rejestracyjnego (?madnat?). Potem musisz zmienić żarówkę na zwykłą, jedziesz do diagnosty, płacisz, jak masz dobrze to Ci podbija i daje papierek, z tym idziesz do wydziału komunikacji i odbierasz swój dowód rejestracyjny.

BarnetGP50
    Użytkownik
    • 8
    • 71Postów:

I dodając do wypowiedzi Rurka jeszcze ze dwa zdania.
    Światło może być białe, nie niebieskie, jak zobacza, że świeci na niebiesko to od razu złapią. Gdzieś jest o tym napisane, że nie wolno mieć świateł w kolorze służb uprzywilejowanych(niebieski,Czerwony), możliwe, że dlatego, tak czy tak polecam Ci kupic dobre żarówki świecące na biało. Postojówki też nie moga być Niebieskie,przy okazji napisze 😀

kamil2055
    Użytkownik
    • 26
    • 128Postów:

Postojówki mam ledowe już chyba ponad rok.

Kristop
    Uczestnik
    • 38
    • 1 164Postów:

Bańka jest niebieska, ale może dawać białe światło. Kumpel też kupił niebieską, próbowaliśmy ją w nocy i dawała jasne białe światło:)
    Chociaż to chyba też zależy od firmy, jadna będzie świecić na biało, inna na niebiesko:)

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 729Postów:

jeżeli bańka jest niebieska to na 100% świeci gorzej niż taka sama ale biała bo część widma filtruje.
    I w zasadzie tyle w temacie.

Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

A ja mam takie cudo, i świeci elegancko, i jeszcze homologacje ma.
    http://www.larsson.pl/index.php?c=r&no=MTUwMDMzOQ==&t=ba20d

Zarąbisty halogenik 😛

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button