Żarówka i obramówka była i się zmyła pomocy

• This topic has 9 odpowiedzi, 3 głosy, and was last updated 5 months temu by Przemek.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Przemek
    Gość

Hej wam. Słuchajcie mam problem bo tak patrzę i patrzę i myślę sobie spaliła się żaróweczka w skuterze z przodu taka malutka malusieńka banieczka.

Ale przyjrzałem się dokładniej i ja nie widzę ani żarówki ani tej obramówki z kablem.

Co jest grane? Jeżdzę owszem po różnych drogach no niestety nie trudno wjechać w dziurę ostatnio jechałem do mechanika akurat on znajduje się na takim zadupiu przepraszam za wyrażenie ale do rzeczy noi zauważyłem właśnie, że nie ma ani żarówki ani tej obramówki z kablem i nasuwa się pytanie.

Czy mogło mi to wpaść tam do środka obudowy skutera?

Mój model to romet 787 2T 2007r..

Żaróweczka jak jest w tej obwódce plastikowej (obramówce) to wkładamy ją w klosz lampy i przekręcamy ot to cały montaż tejże żaróweczki.

Wombat
    Moderator

zdejmij czasze i szukaj czy nie wisi gdzies na przewodzie. albo zaglądaj od dołu – od strony koła

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Przemek
    Gość

Wombat mówił Ci ktoś kiedyś żeś Ty człowiek dobry jest? 🙂

Dzięki za zainteresowanie moim tematem i jutro to obczaję bo próbowałem dziś ale było już ciemno a przy latarkowym świetle to sobie mogę…

Mam nadzieję, że to tak właśnie będzie że gdzieś wpadła..

A może orientujesz się Ty lub inni, którzy odwiedzają forum jaka żaróweczka jest tam potrzebna?

Nie mogę takiej informacji nigdzie znaleźć jest ona naprawdę bardzo malutka a na żarówce nie ma żadnego oznaczenia.

Romet 787 H8 2007 r 2T

12V

Wombat
    Moderator

one moga być rózne. jeżeli mówisz że malutka to może wciskana czyli albo 2.3W (W2.3W) albo 5W (W5W)
    jak znajdziesz ja na drucie to kupisz taką sama po prostu

Przemek
    Gość

Wpisując w wujku google żarówka w2.3w lub w5w to nie jest to ani jedna z nich.

Szkoda, że nie można tu na forum wrzucić zdjęcia bo pokazałbym na zdjęciu żaróweczkę z mojego skutera..

Wombat
    Moderator
    Przemek
    Gość

https://postimg.cc/PNgszKg8 zdjęcie żarówki

Wombat
    Moderator

W5W wg mnie

Szumek811
    Uczestnik

Tak, jest to W5W wciskana. Zamień na led 🙂 Ja wszystkie żaróweczki pozamieniałem na ledy od podświetlenia liczników po kierunkowskazy

Przemek
    Gość

Już ztobionne po prostu wypadła w raz z kablem 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button