Zarejstrowanie GRUPY motocyklowej

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Zarejstrowanie GRUPY motocyklowej

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #258778 Odpowiedź

Anonimowy

Tak jak w temacie jak można zarejstrować grupę motocyklową (zeby nikt nie mogl zarąbac loga i nazwy) zeby grupa byla oficjalna ??proszę o pomoc najlepiej krok po kroku jak można ;d

#258779 Odpowiedź

Anonimowy

porozmawiaj z administratorką klubu s3m ,,gaga” zarejestruj się na forum albo jakoś tam do niej napisz , bij do mnie na gadu 9237499 to podam ci jej gadu ,a właściwie nie jej tylko pani prezes ;p

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #258780 Odpowiedź

Anonimowy

z tego co kiedyś się dowiedziałem to jest to trochę kosztówne i niewiele grup się na to decydował (jedynie te większe) było to poprostu nieopłacalne. Nie wiem jak jest teraz, ale chyba się nic nie zmieńiło

#258781 Odpowiedź

Anonimowy

a nie czasem w dzisiejszych czasech trzeba gdzieś to zglosic do urzedy i to wszystko tylko nie wiem jak jest z platnoscia 😕

#258782 Odpowiedź

Anonimowy

Trzeba najlepiej wymyślić nazwę taką żeby nie zajumali…. (łatwo powiedzieć)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #258783 Odpowiedź

Anonimowy

Albo jakąś głupią zeby nikt takiej nie chciał. Do założyćiela. pytanie :
    – Odp udzielona ? Może mod zamknąć ?? ^^

#258784 Odpowiedź

Anonimowy

Jeszcze nie udzielona odp 🙁

#258785 Odpowiedź

Anonimowy

Napisz do PZMu możliwe, że będą coś wiedzieć na ten temat 🙂

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
Odpowiedz do: Zarejstrowanie GRUPY motocyklowej
Informacje o Tobie: