Zapraszam wszystkich

Witam Was!
Sprawę mam następującą. Zapraszam Was wszystkich do sprawdzenia, oglądnięcia, odwiedzin jak i brania czynnego udziału w powstawaniu nowej strony dotyczącej motorowerów i skuterów o pojemności 50cc. Dokładnie chodzi tu o 50tka.com.
Jak na razie strona jest w fazie testów i dopracowywania, ale od początku kwietnia powinniśmy ostro ruszyć z kopytem.
Portal składał się będzie z strony głównej i forum.
Co oferujemy? Częste pojawianie się artykułów. Udzielanie porad. Pomoc. Ale i przede wszystkim dobrą zabawę i miłą atmosferę, bo bez tego ani rusz.

Bardzo serdecznie wszystkich zapraszam i proszę o pomoc w rozwinięciu strony Bo tak naprawdę bez Was, userów, to nie ma prawa wypalić!
http://www.50tka.com/

50tka.com jest to strona internetowa, połączona z forum. Dotyczy ona motorowerów i skuterów o pojemności 50cc. Na stronie na bieżąco zamieszczane będą ciekawe wpisy w postaci testów, nowinek, porad. Dodatkowo na forum będzie można podzielić się swoją wiedzą, umiejętnościami, pomóc innym, jak i samemu uzyskać pomoc. Będzie można również pochwalić się swoimi osiągnięciami, wykonanymi pracami i swoją maszyną, oraz oglądać i komentować maszyny innych!

Taka piękna podróba skuterowo.com . Forum po prostu tętni tam życiem :-)

matol1798, po czym sądzisz, że to podróba skuterowo?
Nie ma co się dziwić, forum dopiero się rozwija, stoimy jakieś 2 dni ;> Początki zawsze są trudne. Także zapraszam wszystkich zainteresowanych na forum ;)

wg mnie stronka wygląda dość oryginalnie ;) życzę sukcesu

No fajnie że powstało coś nowego jednak mam kilka zastrzeżeń, zmień szablon na jakiś jaśniejszy i to logo możesz zrobić mniejsze bo to strasznie wali w oczy. A co do forum, to jesli myślisz poważnie o tej stronie to zmień skrypt na phpbb3 lub mybb bo przemo jest tak dziurawe jak sitko. Sam robie strony już kilka lat i wiem co mówie. Ale mimo wszystko życze powodzenia.

Dziękuję za radę, na pewno wezmę ją pod uwagę.

proponuje mybb przewo oferuja nawet bezplatne hostingi

Dziękuje za propozycje. Weźmiemy ją pod uwagę.

Jeszcze raz zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nową stronkę 50tka.com

Link do stronki: www.50tka.com
Link na forum: www.50tka.com/forum

Zachęcamy także na odwiedzenie fanpage ;)

http://www.facebook.com/pages/50tkacom/510813312308953

matol1798 napisał:

Taka piękna podróba skuterowo.com . Forum po prostu tętni tam życiem :-)

Nie każda strona musi być podróbką drugiej. Dla przykładu w Polsce jest mnóstwo podobnych stron poświęconych grom/rożnego rodzaju oprogramowaniu i jakoś nikogo nie dziwi fakt, że powstają kolejne ;)

No dokładnie. Obie strony nie mają za sobą nic wspólnego, poza tematyką

Polecam i zapraszam :D