Zapowietrzony skuter?

Witam !
Jestem posiadaczem Routera Bassy 4t . Kupiłem go 3 dni temu , i wlałem do niego 1l paliwka , żeby powoli go dotrzeć . Dzis skonczyło mi się paliwko , więc już troszke z gorszej rury wlałem 3 litry .
Przy zamykaniu baku usłyszałem takie syczenie jak powietrze , ale nic nie podejrzewałem . Próbując odpalić okazało sie że nie odpala . Dopiero z Kopa poszedł ale co najgorsze teraz go tak muli że ledwo sie zbiera a jak zbierze to max 20km/h ...
Czy wiecie co mogło sie stać , i co moge zrobic ??

Z góry dziękuje za pomoc !

"więc już troszke z gorszej rury wlałem 3 litry " stare paliwo? Sam sobie odpowiedziałeś na problem ;D

lop16 napisał:

"więc już troszke z gorszej rury wlałem 3 litry " stare paliwo? Sam sobie odpowiedziałeś na problem ;D

sorki zrobiłem błąd w pisowni . Miało być " Z grubszej rury " tzn więcej paliwa:)paliwko kupione godzine temu.

Gaźnik się zatkał, pewno miałeś dzidostwo na spodzie i gdy brakło paliwa, to je powciągało. Chyba, że masz filtr paliwo ale nawet on nie gwarantuje dobrego filtrowania(mowa tu o tych małych filtrach), ja miałem tak, że zapchał mi się cały i część paprochów poszła w gaźnik.

Zobacz czy masz paliwo w filtrze paliwa.

szyszu3 napisał:

Zobacz czy masz paliwo w filtrze paliwa.

Jest paliwo aczkolwiek jest pęcherzyk , średniej wielkości , tzn ze dostało sie powietrze ...

A po co tak na raty te paliwo lejesz ? Oczywiście pomijając kwestie finansowe.