Zapieczona /zardzewiała śruba i tuleja w karterze 139QMB

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #157131
  sq3llh
  Użytkownik
  • Postów: 283

  Jak wywale tuleje to będzie po kłopocie. Ma kto sprawdzoną metodę wyjęcia, usunięcia tulei w karterze ? tak aby nie uszkodzić kartera ? śruba przyrdzewiała do tulei,z kartera ciężko ją wybić a guma no cóż rozciąga się jak guma i wraca na miejsce. Jest to tuleja wahacza .

  #157153
  Lukario
  Użytkownik
  • Postów: 1 187

  tobie chodzi o tą tuleję co trzyma amortyzator ? jeśli tak to musisz odkręcić tą śrubę inaczej nie tego nie zrobisz , po odkręceniu śruby dopiero będzie można wybić zużytą tulejke. ja to zrobiłem w ten sposób że wziąłem kawałek drewienka , nasadkę od klucza grzechotki i młotek i poszło . nową tulejkę zamontowałem przy użyciu małego imadła (wcisnąłem) żeby uniknąć ewentualnego uszkodzenia.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #157157
  luka24
  Użytkownik
  • Postów: 48

  według mnie chodzi mu o tuleje metalowo-gumowe łączące silnik z wahaczem.

  #157160
  sq3llh
  Użytkownik
  • Postów: 283

  >luka24< tak chodzi mi tuleje w karterze łączącą silnik z wahaczem. Bowiem tu mam dwie zapieczone jak diabli ,w jedne siedzi śruba ,bo kopyto centralne było przykręcane na dwie śruby,tak ktoś zrobił.I nawet uderzanie młotkiem nie pomaga, a nie chce uszkodzić kartera.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button